Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczna Wierzba 120 cm

Zniżka
13 %
Pierwotnie
320 zł
Tylko dziś
279 zł z VAT
226,83 zł bez VAT
12 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres piątek, 8 lipca
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta piątek, 8 lipca
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Wierzba to rodzaj roślin z rodziny wierzbowatych. Wierzby to drzewa liściaste, dwupienne, krzewy i krzewinki o masywnym, dość powierzchownie ułożonym systemie korzeniowym. Mogą rosnąć wyprostowane lub pełzające, ich gałęzie są wyprostowane lub zwisające. Kształty drzew są często wielopniowe, szybko rosnące, ale ich miękkie, porowate drewno szybko się psuje, więc starsze pnie często są puste i łatwo pękają. Pąki mają zwykle jedną łuskę, rzadko dwie. Na przemian, wyjątkowo również liście naprzeciwlegle są proste całobrzegie. Kwiaty wierzby są zazwyczaj dwupienne, bez okwiatu, osadzone w kątach przysadek i zebrane w kotki (bazie).

Wierzba jest drzewem typowym dla nizin, nawet na umiarkowanych wzgórzach. Ma ponad 400 gatunków. Roślina jest wytrzymała i dość odporna na mniej sprzyjające warunki. Przede wszystkim potrzebuje dużo wilgoci i dużo światła, aby szybko rosnąć. Możesz też uprawiać ją w półcieniu, ale nie będzie tak bogato ulistniona. Nie wytrzymuje suszy, zwłaszcza jeśli trwa dłużej.

Występowanie

Miejsce pochodzenia tego rodzaju znajduje się prawdopodobnie w górach Azji Wschodniej. Wierzby rosną prawie na całym świecie, skupiając się na największej dystrybucji w Chinach, Syberii i przyległych obszarach górskich, w strefie umiarkowanej do zimnej Europy i Ameryki Północnej. Występują również w Japonii, kilka gatunków także w Ameryce Środkowej i Południowej, Afryce i na Bliskim Wschodzie.

Wierzby zwykle rosną blisko wody, w lasach łęgowych, podmokłych łąkach, torfowiskach lub wzdłuż cieków wodnych.

Parametry

Nasza sztuczna wierzba ma wysokość 120 cm , łącznie z doniczką. Dostarczana jest w plastikowej doniczce o średnicy 17,78 cm, powierzchnia sztucznego podłoża pokryta jest imitacją mchu. Na jednym sztucznym pniu znajduje się około 180 naturalnie zielonych podłużnych liści, wykonanych z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, ale w dotyku i dla oka są jak prawdziwe.

Umieszczenie

Jeśli chcesz mieć w domu trochę natury, ale nie masz do tego odpowiednich warunków, nasze sztuczne drzewko Wierzba jest właśnie dla Ciebie. Wierzba jest przeznaczona do wnętrz. Może być umieszczona w salonach , jadalniach i holach , czy w oranżeriach – słowem wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości dbania o żywe rośliny. Nie wymaga Twojej pielęgnacji, ale zawsze pozostaje równie piękna i świeża.

Kombinacje

Wierzba jest uniwersalna w połączeniu z każdą zielenią, z którą tworzy idealnie harmonijne wnętrze. Prezentuje się bardzo naturalnie zarówno w wysokich, jak i niskich donicach dekoracyjnych.

Polecane donice ozdobne można u nas zamówić osobno. Istnieje również możliwość zamówienia u nas wypełnienia materiału dekoracyjnego, takiego jak wióry drewniane, Keramzyt, czy kamienie ozdobne w różnych kolorach.

Parametry

Kod produktu 20076
Wysokość 120 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka tylko wewnętrzna wkładka
Szerokość 20 cm
Wstaw wysokość 14 cm
Średnica wkładki 17.8 cm
Liczba łodyg / łodyg 1 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Długość liścia 10 cm
Liczba arkuszy 180 ks
Materiał arkusza plastikowy
Kolor pnia/łodygi brązowy
Kolor liści zielony
Wysokość pnia / łodygi 40 cm
Ochrona przed promieniowaniem UV nie

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!