Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczny Bambus 150 cm

Zniżka
9 %
Pierwotnie
440 zł
Tylko dziś
399 zł z VAT
324,39 zł bez VAT
20 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres piątek, 8 lipca
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta piątek, 8 lipca
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Bambusy to wieloletnie drzewa lub krzewy, niektóre gatunki są niskie i pokrywają glebę, inne są wysokie i mogą dorastać do wysokości około 40 lub 50 m. Niektóre gatunki mają zdolność rozprzestrzeniania się z miejsca sadzenia do środowiska pod ziemią. Wiele gatunków rośnie w formie gęstej roślinności. Bambusy kwitną corocznie lub, u niektórych gatunków, co 12 lub nawet 120 lat, przy czym wszystkie rośliny w jednym regionie kwitną jednocześnie. Po kwitnieniu rośliny zwykle umierają. Liście są szypułkowe, szerokoeliptyczne. Mają kłosy kwiatów z 6 pręcikami ułożonymi w miotły. Owocem są zboża, owoce pestkowe lub jagody. Bambusy należą do najszybciej rosnących roślin na świecie – czasami łodyga rośnie z prędkością do 1 metra na dobę.

Występowanie

Bambusy występują w strefie tropikalnej, subtropikalnej i rzadziej w strefie umiarkowanej. W szczególności występują w południowo-wschodnich Stanach Zjednoczonych oraz w całej Ameryce Środkowej i Południowej, a także w prawie całej Afryce na południe od Sahary oraz w Azji od Indii, Japonii i południowo-wschodnich Chin po północną Australię. Bambusy rosną również na znacznych wysokościach. Pierwsze bambusy pojawiły się w Europie pod koniec XIX wieku, ale większość znanych obecnie gatunków i odmian została sprowadzona przez niemieckich, belgijskich i holenderskich sadowników dopiero na początku lat 90. XX wieku.

Parametry

Nasza sztuczna roślina bambusowa ma 150 cm wysokości, łącznie z doniczką. Ten sztuczny bambus przyciąga uwagę trzema jasnobrązowymi pniami drewna i wysokiej jakości 298 naturalnie zielonymi podłużnymi liśćmi, które są realistyczne. Nasz bambus ma bardzo gęsty wygląd. Dostarczany jest osadzony w doniczce o średnicy 20,32 cm, powierzchnia sztucznego podłoża pokryta jest mchem. Bambus dodajemy w doniczce i można go z łatwością umieścić w doniczce dekoracyjnej, stanowiąc wspaniały dodatek do Twojego wnętrza. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również duży wybór donic dekoracyjnych.

Umieszczenie

Jest kilka powodów, dla których warto wybrać Bambus przy urządzaniu swojego wnętrza. Ponieważ nasz Bambus wykonany jest z prawdziwego drewna, charakteryzuje się dużą trwałością i twardością. Nasz Bambus przeznaczony jest do wnętrz , jest odpowiednim zamiennikiem żywej wersji tej rośliny. Jeśli nie masz wystarczająco dużo czasu, aby zająć się żywym Bambusem to nasza replika tej rośliny jest właściwym wyborem. Bambusy wnoszą egzotykę do mieszkania lub domu , są najlepszym wyborem do wnętrza wybudowanego w stylu azjatyckim. Dodatkowo służą do delikatnego podziału otwartej przestrzeni, mogą wypełnić problematyczne zakamarki lub stworzyć niekonwencjonalne ogrodzenie „żywopłot”.

Kombinacje

Bambusy są również atrakcyjne w towarzystwie różnych roślin i roślin drzewiastych, zwłaszcza tych pochodzących z Azji.

Zaletą Bambusa jest również to, że można go ładnie łączyć z różnymi materiałami i stylami dokładnie według twoich pomysłów. Aby udekorować całą roślinę zalecamy umieszczenie Bambusa w ładnej doniczce pasującej do wnętrza. Ich duży wybór znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Parametry

Kod produktu 20066
Wysokość 150 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka tylko wewnętrzna wkładka
Średnica wkładki 17.2 cm
Liczba łodyg / łodyg 7 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Wysokość liścia 13 cm
Szerokość liścia 2 cm
Liczba arkuszy 298 ks
Materiał arkusza plastikowy
Kolor pnia/łodygi brązowy
Kolor liści zielony
Ochrona przed promieniowaniem UV nie
Wstaw kolor czarny

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!