Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczne drzewo Dracena 135 cm

Zniżka
9 %
Pierwotnie
450 zł
Tylko dziś
409 zł z VAT
332,52 zł bez VAT
29 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres czwartek, 18 sierpnia
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta czwartek, 18 sierpnia
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Dracenę rozpoznasz bardzo, ponieważ na pierwszy rzut oka ma bardzo prosty wygląd, który specjalnie nie wyróżnia się. Dzięki charakterystycznym lancetowatym liściom i minimalnym wymogom pielęgnacyjnym Dracena jest niemal idealną rośliną doniczkową . Rośnie naturalnie tylko w ciepłym klimacie. Choć w środowisku naturalnym osiąga przyzwoitą wysokość, we wnętrzu jest znacznie mniejsza. Pochodzi z tropikalnych części Afryki, gdzie jej wysokość dochodzi do 15 metrów, podczas gdy we wnętrzu ma 1 – 1,8 m wysokości. Na rynku jest do wyboru kilka odmian. Interesujące jest również to, że każdy gatunek ma inny kolor i rozmiar liści. Charakteryzuje się czystymi liniami, dzięki czemu nadaje się do domów, które są przestronne i minimalistyczne.

Występowanie

Pochodzi z subtropikalnych regionów Afryki, Azji, Madagaskaru i innych wysp Oceanu Indyjskiego. Nazwa rośliny pochodzi od starożytnego greckiego słowa drakaina lub „smoczyca” , która wywodzi się z czerwonej gumowatej żywicy w łodygach draceny, którą porównywano do krwi smoka. Dawno, dawno temu żywica była używana jako pasta do zębów, lekarstwo lub barwnik. Dziś nadal jest używana m.in. w sitodruku. Dracena to jedna z najskuteczniejszych roślin doniczkowych, która jest w stanie poprawić jakość powietrza w naszych domach, oczyszcza powietrze z formaldehydu, benzenu, tlenku węgla, trichloroetylenu, ksylenu i dymu papierosowego. Interesujące jest to, że niektóre odmiany draceny rosną jako drzewa, a inne jako krzewy.

Parametry

Wnieś trochę zieleni do swojego wnętrza dzięki tej sztucznej Dracenie, która wygląda jak naturalna. Dracena ma wysokość 135 cm i przedstawia idealny sposób na ożywienie wnętrza. Posiada cztery pnie, które są przymocowane do doniczki . Powierzchnia podłoża w doniczce pokryta jest imitacją mchu. Średnica tej doniczki to 17,78 cm. Środek liści jest pomarańczowy, który stopniowo przechodzi w zieleń, a brzegi liści znów są w kolorze pomarańczowym. Liście są wykonane z plastiku, ale wyglądają bardzo naturalnie. Ich liczba to 92 szt.

Umieszczenie

Dracena jest idealna dla tych, którzy chcą mieć rośliny w swoim domu, ale nie mają czasu na ich pielęgnację. Sztuczne drzewko Dracena przeznaczone jest do wnętrz. Jest to idealne akcesorium dla domu, biura lub gabinetu. Spełni wasze oczekiwanie szczególnie tam, gdzie nie docierają promienie światła dziennego.

Kombinacje

Polecamy łączenie Draceny z różnymi innymi produktami z naszej oferty. Jeśli chcesz stworzyć zieloną kompozycję, nie wahaj się sięgnąć np. po Fikusie , Bambusie Madagaskar. W takim zestawieniu możesz stworzyć piękną zieloną oazę spokoju. W naszej ofercie znajdziesz również szereg ozdobnych donic, w których Twoja Dracena będzie się ładnie wyróżniać.

Parametry

Kod produktu 20072
Wysokość 135 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka tylko wewnętrzna wkładka
Wstaw wysokość 15 cm
Średnica wkładki 17.9 cm
Liczba łodyg / łodyg 2 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Wysokość liścia 38 cm
Szerokość liścia 7 cm
Liczba arkuszy 92 ks
Materiał arkusza plastikowy
Kolor pnia/łodygi brązowy
Kolor liści zielony, czerwony
Wstaw kolor czarny

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!