Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczna mini palma Livistona 65 cm

Zniżka
11 %
Pierwotnie
280 zł
Tylko dziś
249 zł z VAT
202,44 zł bez VAT
33 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres czwartek, 18 sierpnia
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta czwartek, 18 sierpnia
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Wśród zielonych mieszkańców domów i mieszkań, palmy już dawno miały pierwszeństwo, gdy przyznano im honorowe miejsca w pałacach szlacheckich i królów. Uderza majestat roślin tropikalnych i różnorodność ich gatunków. Kultura tropikalna jest ceniona za piękno ciętych liści, ich ciekawe ułożenie na łodygach, pniach.

W Polsce jednym ze znanych gatunków ozdobnych jest Liwistona chińska (Livistona chinensis) o wielkich, okrągłych i wachlarzowatych liściach. Jest to gatunek palmy subtropikalnej w Azji Wschodniej.

Latem może być na zewnątrz, ale nie zaleca się wystawiania jej na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Odpowiednia jest odżywcza, drobno piaszczysta gleba. Livistona charakteryzuje się silnymi korzeniami, dzięki czemu dobrze znosi krótkotrwałą suszę. Mrozoodporność tego gatunku Livistona wynosi około -4 / -9°C, toleruje łagodne mrozy.

Występowanie

Pochodzi z obszaru południowej Japonii, Tajwanu, południowo-wschodnich Chin i Hajnan. Ma ogromne liście wachlarzowe, które podzielone są na aż 75 kawałków końcówkami skierowanymi w dół, dlatego bywa nazywana smutną palmą. Ich średnica może dochodzić do 150 cm.

Parametry

Nasza sztuczna palma Livistona nadaje się do wnętrza, ma 65 cm wysokości wraz z podstawową doniczką. Dostarczana jest w plastikowej doniczce o średnicy 15,25 cm , której powierzchnia pokryta jest imitacją sztucznego mchu. Plastikowy pień pokryty jest naturalnym włóknem drzewnym. Ma 8 liści wykonanych z plastiku, których są bardzo naturalne.

Umieszczenie

Palma mini Livistona to roślina doniczkowa. Ta roślina jest bardzo popularna. Nasza sztuczna palma wprowadzi tropikalną i przyjemną atmosferę do ogrodu zimowego , salonu , biura , ale również znajdzie swoje miejsce w galeriach handlowych czy obiektach hotelowych . Smukłe i majestatyczne palmy nadają się do przestronnych pomieszczeń, w których można stworzyć zielony zakątek tropików.

Kombinacje

Mini palma Livistona jest piękna sama w sobie. W połączeniu z różnymi większymi lub mniejszymi palmami, takimi jak palma Betelowa , Chamedora wytworna , ale także z innymi roślinami tropikalnymi można stworzyć swoją oazę ciszy i spokoju. Jeśli chcesz, aby Twoja palma podkreślała swoje piękno, koniecznie sięgnij po jedną z naszych donic, które wraz z wymienionymi produktami znajdziesz również na naszej stronie.

Parametry

Kod produktu 20000
Wysokość 65 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka tylko wewnętrzna wkładka
Szerokość 30 cm
Średnica wkładki 16 cm
Liczba łodyg / łodyg 1 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy, drewno
Długość gałęzi 22 cm
Liczba oddziałów 8 ks
Materiał oddziału plastikowy
Wysokość liścia 15 cm
Szerokość liścia 2 cm
Kolor pnia/łodygi brązowy
Kolor oddziału zielony
Kolor liści zielony
Ochrona przed promieniowaniem UV nie
Wstaw kolor czarny

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!