Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczna palma Liwistona mini 100 cm

Zniżka
8 %
Pierwotnie
410 zł
Tylko dziś
379 zł z VAT
308,13 zł bez VAT
Niedostępne
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Palma Liwistona zawdzięcza swoją nazwę dzięki kołowemu kształtu liścia. Potrzebuje jasnego miejsca z łagodnym nasłonecznieniem i wysoką wilgotnością. Palma jest zwrócona w różne strony w kierunku światła, dzięki czemu korona rośnie pięknie i symetrycznie. W obszarach tropikalnych liście są używane do pokrywania dachów i pakowania żywności. Łodyga liścia jest kłująca.

Występowanie

Palma Liwistona jest szeroko rozpowszechniona w tropikalnej Azji, Australii i północno-wschodniej Afryce. Preferuje tereny podmokłe, więc można ją znaleźć w naturze w lasach tropikalnych i wzdłuż brzegów rzek. Ponieważ palmy rosną powoli, świetnie nadają się do użytku domowego.

Parametry

Sztuczna palma Liwistony ma 100 cm wysokości, łącznie z plastikową doniczką, w której jest dostarczana. Średnica doniczki wynosi 17,8 cm . Powierzchnia jest pokryta imitacją mchu. Posiada 19 pięknych, wachlarzowatych liści w naturalnym zielonym kolorze, które wyglądają bardzo realistycznie nawet jeśli są wykonane z plastiku. Nasza Liwistona składa się z 9 pni, do produkcji których użyto naturalnego drewna oraz wysokiej jakości tworzywa sztucznego.

Palma będzie wyglądać bardzo elegancko w wyższej doniczce, którą możesz również wybrać na naszej stronie.

Umieszczenie

Ze względu na swoją gęstość i niepowtarzalny wygląd nasza sztuczna palma Liwistona to jeden z najpopularniejszych rodzajów palm do dekoracji wnętrz . Jej rozszerzająca się korona optycznie powiększy Twój salon , jadalnię czy łazienkę . Nadaje się do różnych stylowych i nowoczesnych przestrzeni , restauracji , sal gier , centrów handlowych , spa , biur i hoteli .

Kombinacje

Nasza sztuczna palma Liwistona może być umieszczona osobno lub może stać się częścią kompozycji z roślinami niższymi np. Monstera , Zamiokulkas . Hojne okaże się połączenie ze sztucznym drzewem Pomarańczy lub palmą Areka z naszej oferty. Jeśli dodasz do tych roślin piękne doniczki, wynik na pewno będzie udany. Możesz wybrać doniczki w tej samej kolorystyce, a nawet w różnych kolorach lub urozmaicić zestawienie roślin, wybierając doniczki z wyrazistym wzorem. Idealny pomysł! W naszym sklepie internetowym znajdziesz również szeroką gamę doniczek.

Parametry

Kod produktu 20001
Wysokość 100 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka tylko wewnętrzna wkładka
Wstaw wysokość 14 cm
Średnica wkładki 17.9 cm
Liczba łodyg / łodyg 9 ks
Materiał łodygi / łodygi drewno, plastikowy
Wysokość liścia 30 cm
Szerokość liścia 35 cm
Liczba arkuszy 19 ks
Materiał arkusza plastikowy
Kolor pnia/łodygi zielony, brązowy
Kolor oddziału zielony
Kolor liści zielony
Wysokość pnia / łodygi 20 cm
Wstaw kolor czarny

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!