Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczne drzewo Figowiec 120 cm

Zniżka
11 %
Pierwotnie
390 zł
Tylko dziś
349 zł z VAT
283,74 zł bez VAT
129 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres piątek, 1 grudnia
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta piątek, 1 grudnia
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Fikus Benjamina to krzew lub drzewiasta roślina zwykle uprawiana jako ozdobna, należąca do rodziny morwowatych. Fikus Benjamina to zawsze zielone drzewo ozdobne, które jest jedną z najpopularniejszych roślin doniczkowych. Ma lekko opadające gałęzie i jajowate spiczaste liście. Figowiec to liściasta roślina o płytkich korzeniach o szerokim, wiecznie zielonym liściu, i jasnej, lekko szarawej, gładkiej korze. W warunkach dzikich roślina osiąga wysokość 15-20 m. Fikus Benjamina lubi dużą ilość światła, ale nie znosi silnego i bezpośredniego nasłonecznienia. Wielobarwne odmiany wymagają więcej światła i umieszczenia w ciepłym miejscu. Figowiec Benjamina wymaga umiarkowanej wilgotności, światła, bez przeciągów i temperatury co najmniej 10 stopni Celsjusza.

Występowanie

Fikus pochodzi z Azji i Australii, w szczególności z Indii i Bali. Pochodzi także z północy i południa Australii, Bhutanu, Kambodży, Chin, Filipin, Laosu, Malezji, Nepalu, Nowej Gwinei, Tajlandii, Wietnamu i Pacyfiku. W warunkach naturalnych znajduje się w lasach tropikalnych o średniej wysokości 400-800 m n.p.m. Rozwija się na glebach piaszczystych i wapiennych wzdłuż rzek i strumieni i jego uprawa rozprzestrzeniła się na cały świat. Jest to roślina ozdobna, która ze względu na atrakcyjny kształt i tolerancję na różne warunki środowiskowe jest wysoko ceniona jako roślina doniczkowa.

Parametry

Nasze sztuczne drzewko Fikus Benjamina ma wraz z doniczką 120 cm wysokości. Dostarczana jest w plastikowej doniczce o średnicy 17,78 cm . Powierzchnia sztucznego podłoża pokryta jest dekoracyjnym keramzytem. Posiada jeden plastikowy pień, który ciekawie się rozgałęzia. Na drzewie znajduje się 760 naturalnych zielonych liści, na brzegu zabarwionych na biało, co jest bardzo typowe dla tego Fikusa Benjamina. Liście wykonane są z wysokiej jakości plastiku, ale nie da się ich odróżnić od prawdziwych.

Umieszczenie
 

Sztuczny Fikus przeznaczony jest do wnętrz . Jest to jedno z najpopularniejszych drzewek do domu . Odświeża każdą przestrzeń swoim naturalnym pięknem. Może być stosowany w salonach , jadalniach i holach , a także w oranżeriach . Szczególnie wyróżniają się w samotności, ale można go łączyć również z innymi roślinami z naszej oferty.

Kombinacje

Polecamy łączenie Fikusów z różnymi wariantami innych rodzajów Fikusów z naszej oferty. Bardzo wygodne jest również łączenie tego figowca z innymi „zawsze zielonymi” drzewami z naszej oferty. Na przykład takie jak Difenbachia , Alokazja lub Zamioculkas . Ponieważ nasz Fikus ma kolorowe liście, warto wybrać doniczkę ozdobną, zwłaszcza jednokolorową lub z drobnym wzorem. Wybierz z naszej szerokiej oferty.

Parametry

Kod produktu 20081
Wysokość 125 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka tylko wewnętrzna wkładka
Wstaw wysokość 14 cm
Średnica wkładki 17.78 cm
Liczba łodyg / łodyg 1 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Wysokość liścia 7 cm
Szerokość liścia 3.5 cm
Liczba arkuszy 760 ks
Materiał arkusza plastikowy
Kolor pnia/łodygi ciemny brąz
Kolor oddziału zielony
Kolor liści zielony, biały
Wysokość pnia / łodygi 46 cm
Ochrona przed promieniowaniem UV nie
Wstaw kolor czarny

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!