Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczny bambus 90 cm

Zniżka
15 %
Pierwotnie
210 zł
Tylko dziś
179 zł z VAT
145,53 zł bez VAT
56 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres czwartek, 18 sierpnia
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta czwartek, 18 sierpnia
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Bambus to najszybciej rosnąca roślina na Ziemi. Typowy bambus rośnie do 10 centymetrów w ciągu jednego dnia. Niektóre gatunki dorastają do metra dziennie lub około 1 milimetra co 2 minuty. Tuż przed twoimi oczami możesz zobaczyć rosnąca roślinę. W ciągu zaledwie od 5 do 8 lat większość odmian bambusa osiągnie dojrzałość. Bambus to prawdziwy cud natury. Służy jako zrównoważone źródło żywności i tekstyliów, a miliony ludzi używa go do budowy schronień. Z bambusa można wykonać niesamowitą ilość produktów. Co najważniejsze, w miarę jego wzrostu pomaga chronić środowisko.

Występowanie

Bambusy występują w strefie tropikalnej , subtropikalnej i rzadziej w strefie umiarkowanej. W szczególności występują w południowo-wschodnich Stanach Zjednoczonych oraz w całej Ameryce Środkowej i Południowej, a także prawie w całej Afryce na południe od Sahary oraz w Azji od Indii, Japonii i południowo-wschodnich Chin po północną Australię. Bambusy rosną również na znacznych wysokościach, m.in. w Ameryce Południowej do wysokości 4700 m n.p.m.

Pierwsze bambusy pojawiły się w Europie pod koniec XIX wieku, ale większość znanych obecnie gatunków i odmian nie została sprowadzona przez niemieckich, belgijskich i holenderskich sadowników dopiero na początku lat 90. XX wieku.

Parametry

Nasz sztuczny bambus ma wysokość 90 cm . Dostarczany jest w plastikowej doniczce o średnicy 15,24 cm , której powierzchnia jest pokryta mchem. Jego 4 pnie wykonane są z tworzywa sztucznego oraz realistycznych liści w naturalnym zielonym kolorze. Ilość liści to 225 sztuk.

Umieszczenie

Ten piękny Bambus, wiernie imitujący żywą rośline, jest idealnym dodatkiem czy to do Twojego domu , biura czy gabinetu lekarskiego – słowem wszędzie tam, gdzie brakuje światła dla żywej rośliny lub tam, gdzie nie można zadbać regularnie o żywą roślinę. Doskonale wyróżnia się jako roślina wolnostojąca. Dzięki swojej charakterystycznej kolorystyce stanie się znaczącym elementem w Twoim wnętrzu . Jest naprawdę nie do pominięcia i gwarantuje, że przyciągnie uwagę bez względu na to, gdzie w dowolnym miejscu zdecydujesz się umieścić ją.

Kombinacje

Sztuczne drzewo Bambus można ładnie łączyć z dowolnym Fikusem lub ze sztucznym Trójskrzynem z naszej szerokiej gamy produktów, które można znaleźć na naszej stronie internetowej. Potrafi się również dobrze eksponować w towarzystwie Difenbachie, ale także w towarzystwie kwitnących drzew. Sztuczny Bambus jest naprawdę wszechstronnym towarzyszem, ponieważ ma bardzo elegancki i przyjemny wygląd. Pięknie pasuje do drewnianej, betonowej lub plastikowej doniczki. Pasuje mu zarówno niska doniczka, jak i jej wysoki wariant. Wybór należy do Ciebie. Na naszej stronie internetowej znajdziesz również szeroką gamę pięknych doniczek.

Parametry

Kod produktu 20063
Wysokość 90 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka tylko wewnętrzna wkładka
Wstaw wysokość 13 cm
Średnica wkładki 15.6 cm
Liczba łodyg / łodyg 4 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Wysokość liścia 10 cm
Szerokość liścia 1.5 cm
Liczba arkuszy 225 ks
Materiał arkusza plastikowy
Kolor pnia/łodygi zielony
Kolor liści zielony
Ochrona przed promieniowaniem UV nie
Wstaw kolor czarny

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!