Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczne drzewo Taro Alokazja 80 cm

Zniżka
10 %
Pierwotnie
300 zł
Tylko dziś
269 zł z VAT
218,70 zł bez VAT
Niedostępne
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Taro jest u nas znamy pod nazwą Alokazja. Jest to rodzaj roślin z rodziny obrazkowatych, liczący 16 gatunków. Kolokazja jadalna jest rośliną uprawianą przemysłowo na całym świecie, z uwagi na duże, bogate w skrobię bulwy. Jest to bulwiasta roślina zielna, liściasta o ładnie ukształtowanym wzroście. Nadaje się do uprawy jako roślina doniczkowa. Alokazja to ozdobna, wiecznie zielona roślina o dużych, strzałkowatych liściach na dużych łodygach. Duże żyłki po obu stronach nadają liściom dużą dekoracyjność. Alokazja to duża roślina z dużymi korzeniami. Łodyga czasami osiąga 2 metry, szypułka ma 1 metr długości. Liście mają kształt jajowatego serca i są bardzo duże, osiągają długość 30 cm i szerokość 40 cm. Ma bardzo duże zielone liście w kształcie strzały z wyraźnymi żyłkami. Alokazja jest rośliną ciepłolubną.

Występowanie

Pochodzi wyłącznie z tropików i subtropików Starego Świata. Obszar ekspansji rozciąga się od Indii przez południowe Chiny, Indochiny i Azję Południowo-Wschodnią po Australię i Oceanię. Niektóre gatunki są uprawiane w tropikach całego świata. Alokazja rośnie najczęściej w zaroślach wilgotnych lasów tropikalnych i subtropikalnych. Szukają raczej luźnej roślinności i często rosną wzdłuż cieków wodnych w półcieniu.

Parametry

Nasze sztuczne drzewo Taro (Alokazja) ma 80 cm wysokości, w tym doniczka. Składa się z 4 pni. Liczba sztucznych liści to 20, które są nie do odróżnienia prawdziwych. Dostarczamy go w plastikowej doniczce o średnicy 15,24 cm, która jest na powierzchni podłoża wyłożona imitacją mchu. Polecamy umieścić go w ozdobnej doniczce.

Umieszczenie

Nasze sztuczne drzewko przeznaczone jest do wnętrz . Jest idealnym dodatkiem do Twojego domu lub biura . Nadaje się wszędzie tam, gdzie chcesz mieć trochę zieleni i tam, gdzie warunki nie są odpowiednie dla żywych roślin, czy to z powodu braku światła, czy też pielęgnacji. Bardzo ładnie wyróżnia się na komodzie lub przy oknie na stojaku. Dzięki swojemu pięknu każda przestrzeń ożywa. Ze względu na niewielką wysokość warto umieścić go w mniejszych przestrzeniach , gdzie wniesie odrobinę egzotyki.

Kombinacje

Nasze sztuczne drzewo Taro doskonale sprawdza się w przestrzeni i samodzielnie, ale jest również wszechstronne w połączeniu z innymi roślinami. Polecamy do łączenia z różnymi wariantami rodziny obrazkowatych takich jak: Anturium, Filodendron czy Kala lub palmy, z którymi razem tworzą harmonijne wnętrze i które również można znaleźć w naszej szerokiej ofercie sklepu internetowego. Osobno można również zamówić polecane donice.

Parametry

Kod produktu 20045
Wysokość 80 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka tylko wewnętrzna wkładka
Średnica wkładki 15.3 cm
Liczba łodyg / łodyg 4 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Wysokość oddziału 20 cm
Liczba oddziałów 17 ks
Wysokość liścia 28 cm
Szerokość liścia 19 cm
Liczba arkuszy 20 ks
Materiał arkusza plastikowy
Kolor pnia/łodygi brązowy
Kolor oddziału zielony
Kolor liści zielony
Wysokość pnia / łodygi 20 cm

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!