Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczna roślina Monstera 120 cm

Zniżka
11 %
Pierwotnie
390 zł
Tylko dziś
349 zł z VAT
283,74 zł bez VAT
78 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres poniedziałek, 2 października
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta poniedziałek, 2 października
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Monstera jest jedną z niewymagających i wdzięcznych roślin doniczkowych, które przy niewielkiej staranności mogą przynieść piękne efekty. Te pnące rośliny doniczkowe są szczególnie interesujące ze względu na duże zielone liście. Liście jest sercowate lub jajowate, na których z czasem jak roślina starzeje się, tworzą się atrakcyjne nacięcia/perforacje. Monstera pochodzi z tropikalnych lasów deszczowych, gdzie głównie wspina się wokół innych roślin i drzew, aby uzyskać więcej światła, często dorastając do wysokości 20-30 m, a jej ogromne liście często przekraczają 2 m. Cieszy się bliskością wody i uwielbia wysokości powyżej 1500 metrów.

Występowanie

Monstera pochodzi z tropikalnych lasów deszczowych Meksyku, Peru i Ekwadoru .

Szeroko jest rozpowszechniony wyłącznie w tropikalnej Ameryce od południowego Meksyku po południową Brazylię. Centrum największej różnorodności gatunkowej znajduje się w Ameryce Środkowej w Panamie i Kostaryce, inne mniejsze centra znajdują się w południowym Meksyku i północnej części południowoamerykańskich Andów. Najwięcej gatunków występuje na zboczach niższych gór w górskich lasach tropikalnych.

Parametry

Nasza sztuczna roślina Monstera ma wysokość 120 cm , łącznie z plastikową doniczką, w której jest osadzona. Średnica doniczki to 17,78 cm . Dla jeszcze bardziej naturalnego efektu przestrzeń wokół osadzonej rośliny pokryta jest imitacją mchu. Monstera zawiera 2 zielone plastikowe łodygi i 15 dużych plastikowych liści, które wyglądają bardzo realistycznie. Mają ładny naturalny zielony kolor.

Umieszczenie

Sztuczną roślinę Monster można umieścić zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz . Naprawdę pasuje wszędzie, gdzie potrzebujesz urozmaicić swoją przestrzeń. Swoim wyglądem i wymiarami ładnie wypełni w domu Twój hol wejściowy, ogród zimowy czy taras . Oczywiście doskonale nadaje się również do pomieszczeń biurowych , a także do różnych przestrzeni biznesowych , gdzie gwarantuje uprzyjemnienie otoczenia i nadanie mu świeżego egzotycznego wyglądu .

Kombinacje

Monstera bardzo ładnie łączy się z innymi naszymi produktami roślin liściastych takich jak Filodendron, Figowiec, albo Fikus. Egzotyczny romans jest gwarantowany. Również właściwy wybór jet jeśli nie chcesz ją łączyć. Jest na tyle fantazjująca, że samodzielnie stworzy piękną dekorację.

W naszej online ofercie znajdziesz również szereg ozdobnych donic, w których możesz umieścić swoją Monsterę i tym samym podkreślić jej urodę. Najlepiej nadają się do niej doniczki jednokolorowe, gdyż dzięki monumentalnym liściom sama roślina będzie bardzo pomysłowym dodatkiem do Twojego wnętrza.

Parametry

Kod produktu 20038
Wysokość 120 cm
Determinacja wnętrze, zewnętrzny
Doniczka tylko wewnętrzna wkładka
Wstaw wysokość 17 cm
Średnica wkładki 17.9 cm
Liczba łodyg / łodyg 2 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Wysokość liścia 30 cm
Szerokość liścia 25 cm
Liczba arkuszy 15 ks
Materiał arkusza plastikowy
Liczba pąków 4 ks
Kolor pnia/łodygi brązowy
Kolor liści zielony
Kolor pąka zielony
Wstaw kolor czarny

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!