Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczne drzewo paprociowe 150 cm

Zniżka
40 %
Pierwotnie
530 zł
Tylko dziś
319 zł z VAT
259,35 zł bez VAT
32 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres środa, 17 lipca
29,90 zł
Punkty odbioru środa, 17 lipca
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Paprocie należą do najbardziej zaskakujących roślin na świecie. Ich pień jest mniej więcej cienki, ale ich liście mogą z łatwością przekraczać długość dwóch metrów. Nawet jeśli nie masz z czym ich pomylić, z daleka wyglądają jak palmy chociaż nie mają ze sobą nic wspólnego. Mimo że nie mają kwiatów, nie przeszkodziło im to w byciu jedną z najpopularniejszych roślin w ogrodach, tarasach i mieszkaniach. Paproć ma system korzeniowy, łodygę i liście. Nie ma nasion. Liście nie przypominają liści innych roślin. Wyglądają tak, jakby kilka gałęzi zostało ułożonych w jednej płaszczyźnie i przymocowanych do łodygi. Ich kolor może wahać się od jasnozielonego do ciemnozielonego.

Występowanie

Najbardziej znane i odporne na mróz paprocie drzewne pochodzą z Tasmanii, Nowej Zelandii i Australii. Wymagają półcienia, ale tolerują również zacienione miejsce, w naszym suchym letnim środowisku nie lubią miejsca w bezpośrednim świetle słonecznym. Paproć jest znana z tego, że dobrze prosperuje w silnym cieniu, w którym niewiele innych roślin przetrwa. Na naszym terenie znajdują się ciekawe miejsca z bogatą reprezentacją paproci. Spowodowane jest to górzystym ukształtowaniem terenu, które tworzy dużą liczbę najbardziej zróżnicowanych siedlisk – od suchych skał po podmokłe gleby i bagna.

Parametry

Nasza sztuczna Paproć ma wysokość 150 cm wraz z doniczką. Roślina umieszczona jest w plastikowej doniczce o średnicy 20,32 cm. Posiada 1 sztuczny pień wykonany z plastiku, na którym znajduje się 36 sztucznych zielonych liści, bardzo realistycznych, nawet jeśli do ich produkcji użyto plastiku. Przeznaczona jest do wnętrz. Na powierzchni sztucznego podłoża pokryta jest mchem.

Umieszczenie
 

Jeśli potrzebujesz zieloną roślinę w pomieszczeniu, w którym nie ma wystarczającej ilości światła, nasza sztuczna Paproć jest właściwym wyborem. Zawsze będzie wyglądać atrakcyjnie. Najbardziej wyróżni się w rogu pokoju. Nadaje się również do postawienia w pomieszczeniach reprezentacyjnych. Paproć to piękny dodatek dekoracyjny do wszystkich wnętrz, zapewniający przyjemny wygląd i wystrój pomieszczenia. Nadaje się do stosowania nawet w bardzo wymagających wnętrzach w przypadku braku światła lub w miejscach dla palących). Jest łatwy w obsłudze i zapewnia długą żywotność - wszystko bez konserwacji.

Kombinacje

Tęsknisz za orzeźwiającą i tajemniczą leśną atmosferą, która rozprzestrzeni się po Twoim mieszkaniu i nie wiesz jak to osiągnąć? Idealnym rozwiązaniem są urocze Paprocie - rośliny doniczkowe o fascynujących liściach, które ubiorą Twój dom w najpiękniejsze odcienie zieleni.

Z naszą sztuczną Paprocią można łączyć rośliny ogrodów skalnych, paprocie i trawy ozdobne w różnych kolorach i rozmiarach. Polecamy umieścić ją w ozdobnej doniczce, której duży wybór znajdziesz również w naszym sklepie internetowym.

Parametry

Kod produktu 20020
Wysokość 150 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka tylko wewnętrzna wkładka
Wstaw wysokość 17 cm
Średnica wkładki 20.1 cm
Liczba łodyg / łodyg 1 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Wysokość oddziału 45 cm
Liczba oddziałów 36 ks
Materiał oddziału plastikowy
Wysokość liścia 8 cm
Szerokość liścia 2 cm
Materiał arkusza plastikowy
Liczba pąków 4 ks
Kolor pnia/łodygi zielony
Kolor oddziału zielony
Kolor liści zielony
Kolor pąka zielony
Wysokość pnia / łodygi 26 cm
Ochrona przed promieniowaniem UV nie
Wstaw kolor czarny

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!