Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczna palma Kariota / Rybi ogon 165 cm

Zniżka
10 %
Pierwotnie
410 zł
Tylko dziś
369 zł z VAT
300 zł bez VAT
15 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres piątek, 9 czerwca
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta piątek, 9 czerwca
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Rybi ogon to rodzaj palm. Tej palmy nie da się pomylić z niczym - wystarczy rzucić okiem na jej liście (ogonki liściowe odchodzą pod kątem od głównej łodygi a na ich końcu usytuowane jest kilka bocznych liści) podwójnie pierzaste liście z kudłatymi brzegami, które przypominają albo półotwarty wachlarz, albo rybi ogon. Istnieje około 13 gatunków pochodzących z Azji, północnej Australii i południowego Pacyfiku. Jednym z najbardziej znanych gatunków jest Kariota urens (parząca), którego kwiaty używane są do produkcji jednego z gatunków Jaggery (cukru nierafinowanego), a także do produkcji wina palmowego.

Występowanie

Większość gatunków pochodzi z Azji (Chiny, Indie, Indonezja itd.), Północnej Australii i południowego Pacyfiku. Kariota Mitis Łagodna) pochodzi z Indochin, ale w amerykańskim stanie Floryda stała się gatunkiem inwazyjnym. Wiele z nich rośnie na obszarach górskich i jest przystosowanych do ciepłego klimatu śródziemnomorskiego, a także klimatu subtropikalnego i tropikalnego.

Parametry

Nasza palma Rybi ogon ma 165 cm wysokości, łącznie z doniczką. Składa się z 4 pni, które są wykonane z połączenia naturalnego drewna i sztucznego zielonego pnia. Prawie na początku pni zaczynają się liście w ilości 12 sztuk. Wykonane są z tworzywa sztucznego, które jest realistyczne w dotyku. Jest to idealna replika żywej wersji tej palmy. Palma dostarczana jest w plastikowej doniczce o średnicy 17,80 cm wraz ze sztucznym podłożem, który jest pokryty imitacją mchu.

Umieszczenie

Nasza palma Rybi ogon przeznaczona jest do wnętrz , bardzo ładnie wypełnia otwarte i jasne pomieszczenia. Dzięki swojemu realistycznemu wyglądowi będzie piękną ozdobą Twojego domu lub biura i zapomnisz, że ten Rybi Ogon to tak naprawdę sztuczna replika. Pięknie wyróżnia się na cokołach, w salonach i jadalniach, zawsze w najbardziej reprezentacyjnych częściach mieszkania czy domu. Nasza Palma Rybi ogon zagwarantuje egzotykę bezpośrednio w Twoim domu.

Kombinacje

Nasza palma Rybi ogon bardzo dobrze łączy się z innymi rodzajami palm, ale także z różnymi sagowcami , do łączenia nadają się również mniejsze paprocie. Jeśli martwisz się, że nie będziesz w stanie umieścić kwitnącej rośliny w pokoju obok tej palmy, to naprawdę się mylisz. Bardzo ładnie komponuje się z Orchideą lub Guzmanią . Palma doskonale wyróżnia się w naszych plastikowych donicach RATO w jaśniejszym, ale i ciemnym kolorze. Znajdziesz je w naszej ofercie. Możesz również uatrakcyjnić osadzenie w doniczce, umieszczając na powierzchni podłoża drewniane wióry, których duży wybór znajdziesz również na naszej stronie internetowej.

Parametry

Kod produktu 20017
Wysokość 165 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka tylko wewnętrzna wkładka
Wstaw wysokość 15 cm
Średnica wkładki 17.9 cm
Liczba łodyg / łodyg 4 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy, drewno
Liczba oddziałów 12 ks
Materiał oddziału plastikowy
Wysokość liścia 15 cm
Szerokość liścia 6 cm
Materiał arkusza plastikowy
Kolor pnia/łodygi brązowy
Kolor oddziału zielony
Kolor liści zielony
Wysokość pnia / łodygi 85 cm
Ochrona przed promieniowaniem UV nie
Wstaw kolor czarny

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!