Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczna palma Areka 120 cm

Zniżka
9 %
Pierwotnie
360 zł
Tylko dziś
329 zł z VAT
267,48 zł bez VAT
31 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres środa, 24 sierpnia
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta środa, 24 sierpnia
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Palma Areka jest smukła i dorasta do wysokości 25 metrów . Pień ma średnicę 20-30 cm. Liście pierzaste, do 10 cm szerokości, 1,5 do 2 metrów długości. Palma Areka uprawiana jest jako roślina rolnicza na glebach lekkich na terenach wilgotnych. Ta palma jest zwykle błędnie nazywana drzewem betel, ponieważ jej owoce - orzechy Areki są zawijane w liście betelu i żute ze względu na jej działanie psychoaktywne. Substancją czynną jest Alkaloid i arekolina , które działają na receptory nikotynowe i acetylocholinowe. Do uwolnienia alkaloidu wymagana jest reakcja ze śliną i wodorotlenkiem wapnia. Przedawkowanie może powodować zawroty głowy i biegunkę , długotrwałe stosowanie prowadzi do chorób dziąseł i zębów .

Występowanie

Areka to rodzaj 51 gatunków palm z tej rodziny arekowatych, które są zlokalizowane w wilgotnych lasach tropikalnych od wysp Filipin , Malezji i Indii , poprzez Azję Południowo-Wschodnią do Melanezji . Ogólna nazwa Areka wywodzi się od nazwy używanej lokalnie w Indiach .

Parametry

Nasza palma Areka ma 120 cm wysokości. Sztuczna palma Areka dostarczana jest w plastikowej doniczce o średnicy 12,7 cm . Powierzchnię sztucznego podłoża uzupełnia imitacja mchu. Sztuczna palma Areka ma 5 łodyg, które są wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, a na dole są uzupełnione naturalnym drewnem. Są bardzo realistycznie obrobione. Naturalne zielone liście są wykonane z plastiku, a ich liczba to 21 sztuk, z których każdy wygląda naturalnie. Gałęzie z liśćmi są na przemian ciemnozielone i jasnozielone, aby uzyskać jeszcze bardziej naturalny efekt. Palma Areka nadaje się do wnętrza lub można ją również umieścić na zewnątrz, ale tylko w miejscach chronionych przed wiatrem lub bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Umieszczenie

Jeśli chcesz wprowadzić do swojego domu tropikalną atmosferę, nie możesz przegapić naszej palmy Areka. Świetnie będzie prezentować się w każdym miejscu w domu , biurze , jest również idealną ozdobą galerii handlowych czy kawiarni . Ożywi każde pomieszczenie i nada mu prawdziwą niepowtarzalną elegancję. Tropikalna palma Areka to piękny dodatek dekoracyjny do każdego domu. Gwarantuje odświeżenie i wzbogacenie Twojego wnętrza nie do poznania.

Kombinacje

Naszą palmę Areka można łączyć z innymi rodzajami palm z naszej oferty. Odpowiednia jest również kombinacja z roślinami liściastymi, takimi jak Difenbachia , Monstera lub Alokazja . Jej piękno wyróżnia się w jednokolorowej doniczce, którą można gustownie uzupełnić białym ozdobnym żwirkiem. Wszystkie wymienione produkty znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Parametry

Kod produktu 20007
Wysokość 120 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka tylko wewnętrzna wkładka
Wstaw wysokość 10 cm
Średnica wkładki 12.8 cm
Liczba łodyg / łodyg 5 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy, drewno
Wysokość oddziału 30 cm
Liczba oddziałów 21 ks
Materiał oddziału plastikowy
Wysokość liścia 11.5 cm
Szerokość liścia 1 cm
Materiał arkusza plastikowy
Kolor pnia/łodygi zielony, brązowy
Kolor oddziału zielony
Kolor liści zielony
Wysokość pnia / łodygi 30 cm
Ochrona przed promieniowaniem UV nie
Wstaw kolor czarny

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!