Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczne drzewo Kolokazja 140 cm

Zniżka
40 %
Pierwotnie
650 zł
Tylko dziś
389 zł z VAT
316,26 zł bez VAT
Niedostępne
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Kolokazja jadalna, po łacinie Colocasia esculenta, znana również jako Taro, to kolejna z bulwiastych roślin tropikalnych. Szacuje się, że w wilgotnych tropikalnych Indiach Taro były uprawiane już 5000 lat p.n.e. Została później opisana przez historyków greckich i rzymskich jako ważna roślina. W Indiach jest znana jako „Gader”. W Indonezji nazywa się Talas lub Keladi. Z bulw na długich szypułkach wyrastają sercowate liście.

Siedlisko
 

Taro prawdopodobnie pochodzi z nizinnych mokradeł Malezji. Szacuje się, że roślina Taro była uprawiana w wilgotnych tropikalnych Indiach już 5000 lat p.n.e. Z Indii rozprzestrzeniła się dalej na zachód do starożytnego Egiptu. Jest to roślina tropikalna, więc jeśli chcemy ją uprawiać, musimy dostosować do niej środowisko. Dlatego jest uprawiana tylko jako roślina wewnętrzna lub w ogrzewanej szklarni tropikalnej. Można ją również uprawiać pod wodą.

Parametry

Nasza Kolokacja ma wysokość 140 cm , łącznie z doniczką. Składa się z 3 łodyg, które są wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i pokryte delikatną tkaniną. Liście również zaczyna się na początku łodygi. Liście wykonane są z tworzywa sztucznego, które jest w dotyku naturalne i występuje w ilości 19 sztuk. Jest to doskonała replika żywej wersji Kolokacji . Nasza C
Kolokacja dostarczana jest osadzona w plastikowej doniczce o średnicy 20,32 cm. Sztuczne podłoże pokryte jest imitacją mchu.

Umieszczenie
 

Ta Kolokacja bardzo ładnie wypełni Twoje otwarte i jasne pomieszczenia. Dzięki swojemu realistycznemu wyglądowi będzie piękną ozdobą Twojego domu lub biura i zapomnisz, że tak naprawdę jest sztuczna. Pięknie wyróżnia się na cokołach, w salonach i jadalniach , zawsze w najbardziej reprezentacyjnych częściach mieszkania lub domu. Nasza Kolokacja gwarantuje, że tropiki wprowadzi bezpośrednio do Twojego domu.
 

Kombinacje

Sztuczna Kolokacja bardzo dobrze komponuje się z innymi rodzajami palm, ale także z różnymi Cykasami , ale nadają się do niej również Monstery. Jeśli boisz się, że nie będziesz w stanie umieścić żadnej z kwitnących roślin obok Kolokacji, to naprawdę się mylisz. Bardzo ładnie komponuje się z Orchideą lub Guzmanią . Nasze Taro się doskonale wyróżnia w naszych plastikowych doniczkach RATO z rattanowym wzorem w jaśniejszym, lub i ciemnym kolorze. Znajdziesz je w naszej ofercie. Możesz także uatrakcyjnić sadzenie w doniczce, umieszczając na powierzchni podłoża drewniane zrębki, których duży wybór znajdziesz również na naszej stronie internetowej.

Parametry

Kod produktu 20044
Wysokość 140 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka tylko wewnętrzna wkładka
Wstaw wysokość 17 cm
Średnica wkładki 19.8 cm
Liczba łodyg / łodyg 3 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Wysokość oddziału 49 cm
Liczba oddziałów 17 ks
Wysokość liścia 40 cm
Szerokość liścia 30 cm
Liczba arkuszy 19 ks
Materiał arkusza plastikowy
Liczba pąków 3 ks
Kolor pnia/łodygi brązowy, zielony
Kolor oddziału zielony
Kolor liści zielony
Kolor pąka zielony
Wysokość pnia / łodygi 38 cm
Ochrona przed promieniowaniem UV nie
Wstaw kolor czarny

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!