Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczna roślina Epipremnum 120 cm

Zniżka
12 %
Pierwotnie
350 zł
Tylko dziś
309 zł z VAT
251,22 zł bez VAT
155 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres piątek, 9 czerwca
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta piątek, 9 czerwca
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Epipremnum należą do rodzaju roślin z rodziny obrazkowatych. Ten rodzaj obejmuje około 20 gatunków pnących roślin, rozpowszechnionych w tropikalnej Azji i Australii. Młode formy Epipremnum są uprawiane jako rośliny doniczkowe, często nazywane Scindapsus (ołustek). Epipremnum to masywne liany z drewnianymi, rozgałęzionymi pędami w ziemi. Liście położone są na łodydze równomiernie naprzemienne. Blaszki liściowe często asymetryczne, młodociane całobrzegie i sercowate, dojrzałe całobrzegie, lancetowate, eliptyczne i podłużno-eliptyczne lub pierzastodzielne do pierzastosiecznych, rzadko perforowane. Użyłkowanie pierwszorzędowe pierzaste.

Siedlisko
 

Rodzaj Epipremnum obejmuje 20 gatunków. Jest szeroko rozpowszechniony od północno-wschodnich Indii, po japońskie wyspy Riukiu, Australię i Wyspy Pacyfiku. Występuje również na Sri Lance. Największym obszarem dystrybucji jest gatunek Scindapsus (ołustek). Epipremnum rosną w wilgotnych tropikalnych lasach deszczowych, gdzie rosną jako wysoko wspinające się rośliny pnące na drzewach lub skałach.

Parametry

Nasz Epipremnum ma 120 cm wysokości, łącznie z doniczką. Składa się z 3 łodyg, które wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Już na początku pędów zaczyna się wspaniałe liście. Liście są masywne ciemnozielone, w liczbie 12 sztuk. Wykonane są z tworzywa sztucznego, które jest bardzo realistyczne. Nasz Epipremnum dostarczany jest w plastikowej doniczce o średnicy 17,78 cm wraz ze sztucznym podłożem, które pokryte jest ozdobną keramzytem.

Umieszczenie
 

Sztuczna roślina Epipremnum może być świetną częścią nowoczesnego mieszkania, choć raczej łączy się z tradycyjnym wnętrzem. Jeśli dobrze się nim zaopiekujesz, będzie to również jego częścią . Nawet po długim czasie zaskakuje bogactwem pięknych, świeżo wyglądających liści. Epipremnum może być stosowany zarówno w mniejszych jak i większych wnętrzach , w salonie czy jadalni . Idealnie nadaje się do stworzenia grupy roślin złożonej z kilku atrakcyjnych gatunków lub odmian. Lub z kilku sztuk jednego rodzaju.

Kombinacje

Nasze sztuczne drzewo Epipremnum to piękna roślina, która nie potrzebuje towarzysza. Można ja łączyć z innymi roślinami. Polecamy go połączyć np. z Monsterą lub Filodendronem , z którymi stworzą idealnie harmonijne wnętrze. Drzewo Epipremnum zyska na urodzie w odpowiednio dobranej ozdobnej doniczce. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór donic czy kamieni ozdobnych i wiórów.

Parametry

Kod produktu 20042
Wysokość 125 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka tylko wewnętrzna wkładka
Wstaw wysokość 15 cm
Średnica wkładki 17.9 cm
Wstaw materiał plastikowy
Liczba łodyg / łodyg 3 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Wysokość liścia 28 cm
Szerokość liścia 22 cm
Liczba arkuszy 23 ks
Materiał arkusza plastikowy
Kolor pnia/łodygi zielony
Kolor oddziału zielony
Kolor liści zielony
Wysokość pnia / łodygi 20 cm
Ochrona przed promieniowaniem UV nie
Wstaw kolor czarny

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!