Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczne drzewo Bambus 160 cm

Zniżka
9 %
Pierwotnie
450 zł
Tylko dziś
409 zł z VAT
332,52 zł bez VAT
61 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres wtorek, 23 sierpnia
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta wtorek, 23 sierpnia
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Bambusy z gatunków Arundinarieae i Bambuseae mają zdrewniałe pędy, bambusy z plemienia Olyreae zdrewniałych pędów nie mają. Bambusy z plemienia Arundinarieae rosną raczej w strefie umiarkowanej, pozostałe dwa plemiona przeciwnie w strefie tropikalnej i subtropikalnej.

Bambusy to wieloletnie drzewa lub krzewy, niektóre gatunki są niskie i pokrywają glebę, inne są wysokie i mogą dorastać do wysokości około 40 lub 50 m. Wiele gatunków rośnie w formie gęstej roślinności. Bambusy kwitną corocznie lub, u niektórych gatunków, co 12 lub nawet 120 lat, przy czym wszystkie rośliny w jednej lokalizacji kwitną jednocześnie. Po kwitnieniu rośliny zwykle umierają.

Liście są szypułkowe, szerokoeliptyczne. Kwiaty zebrane w silnie rozgałęziony kwiatostan. Kłosy kwiatów z 6 pręcikami są ułożone w miotły. Owocem są zboża, owoce pestkowe lub jagody.

Bambusy należą do najszybciej rosnących roślin na świecie – czasami łodyga rośnie z prędkością do 1 metra na dobę.

Występowanie

Bambusy występują w strefie tropikalnej , subtropikalnej i rzadziej w strefie umiarkowanej . W szczególności występują w południowo-wschodnich Stanach Zjednoczonych oraz w całej Ameryce Środkowej i Południowej, a także w prawie całej Afryce na południe od Sahary , a także w Azji od Indii (włącznie), Japonii (włącznie) i południowo-wschodnich Chin ( włącznie) do północnej Australii (włącznie). Bambusy rosną również na znacznych wysokościach (np. w Ameryce Południowej do wysokości 4700 m n.p.m.).

Pierwsze bambusy pojawiły się w Europie pod koniec XIX wieku, ale większość znanych obecnie gatunków i odmian została sprowadzona przez sadowników niemieckich, belgijskich i holenderskich dopiero na początku lat 90. XX wieku.

Parametry

Nasz sztuczny bambus ma 160 cm wysokości . To sztuczne drzewko jest dostarczane w plastikowej doniczce o średnicy 17,78 cm . Sztuczne podłoże pokryte jest wypełnieniem z mchu. 6 sztuk naturalnych pni bambusa, wygląda bardzo realistycznie, tak jak i podłużne, naturalne zielone liście bambusa, które są wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego a ich ilość to 348 sztuk.

Umieszczenie

Bambus w naszej ofercie przeznaczony jest do wnętrz , jest idealnym dodatkiem do Twojego domu , biura czy przychodni - słowem wszędzie tam, gdzie brakuje światła dla żywej rośliny. Pod względem charakterystycznej kolorystyki w Twoim wnętrzu może doskonale wyróżniać się jako roślina wolnostojąca. Jest naprawdę nie do pominięcia i gwarantuje, że przyciągnie uwagę bez względu na to, gdzie zdecydujesz się umieścić jej.

Kombinacje

Sztuczne drzewo Bambus można łatwo i przyjemnie połączyć z dowolnym sztucznym Fikusem lub Krotonem z naszej szerokiej gamy produktów, które można znaleźć na naszej stronie internetowej. Potrafi również wyróżniać się w towarzystwie Difenbachie , ale także innych kwitnących drzew. Ten sztuczny Bambus jest naprawdę wszechstronnym towarzyszem, ponieważ ma bardzo elegancki i przyjemny design. Pięknie pasuje do drewnianej, betonowej lub plastikowej doniczki. Pasuje do niego zarówno niska doniczka, jak i jej wysoki wariant. Wybór należy do Ciebie. Na naszej stronie internetowej znajdziesz również szeroką gamę pięknych doniczek.

Parametry

Kod produktu 20064
Wysokość 160 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka tylko wewnętrzna wkładka
Wstaw wysokość 15 cm
Średnica wkładki 17.2 cm
Liczba łodyg / łodyg 6 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Wysokość liścia 11 cm
Szerokość liścia 2 cm
Liczba arkuszy 348 ks
Materiał arkusza plastikowy
Kolor pnia/łodygi brązowy
Kolor liści zielony
Ochrona przed promieniowaniem UV nie
Wstaw kolor czarny

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!