Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczna Paproć 100 cm

Zniżka
10 %
Pierwotnie
300 zł
Tylko dziś
269 zł z VAT
218,70 zł bez VAT
30 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres środa, 24 sierpnia
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta środa, 24 sierpnia
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Paprocie drzewiaste to paprocie, które rosną wraz z pniem i liśćmi wznoszącymi się ponad poziom gruntu. Największe rozmiary osiągają paprocie z rodziny olbrzymkowatych (Cyatheaceae). Nieco niższe są gatunki diksoniowatych (Dicksoniaceae) Metaxyaceae i Cibotiaceae lub Cyatheales. Gatunek ten jest trzecią grupą paproci, o których wiadomo, że utworzyły formy nadrzewne. Pozostałe dwa to Marattiales eusporangiate, z którego wyewoluował już wymarły Psaronius, oraz seria Polypodiales, która obejmuje również wymarły rodzaj Tempskya. Oprócz tych rodzajów, wiele paproci z innych grup uważa się za paprocie nadrzewne, na przykład kilka paproci z rodziny Osmundaceae, które mogą mieć krótkie pnie poniżej metra, zwłaszcza paprocie z rodzaju Cibotium, które mogą dorastać do wysokości 10 metrów . Gatunki paproci o krótkich szczepach z rodzajów Blechnum, Calochleana, Cnemedaria, Culcita, Cystodium, Leptopteris, Lophosoria, Sadleria, Thyrsopteris i Todea można również uznać za paprocie drzewiaste.

Występowanie

Paprocie drzewiaste rosną na obszarach tropikalnych i subtropikalnych na całym świecie, głównie w lasach deszczowych Australii i Nowej Zelandii. Jak wszystkie paprocie, paprocie drzewiaste są rozmnażane przez zarodniki utworzone na spodniej stronie liści.

Parametry

Nasza paproć ma 100 cm wysokości, łącznie z doniczką. Składa się z 1 pnia, który jest wykonany z połączenia naturalnego drewna i zielonych plastikowych łodyg. Liście również zaczyna się na początku pnia. Liście wykonane są z tworzywa sztucznego, które jest realistyczne w dotyku i występuje w ilości 10 sztuk. Jest to idealna replika żywej wersji tej rośliny. Paproć dostarczana jest w ozdobnym wkładzie o średnicy 18 cm wraz ze sztucznym podłożem, który jest pokryty imitacją mchu.

Umieszczenie

Nasza Paproć bardzo ładnie wypełni Twoje otwarte i jasne pomieszczenia. Dzięki swojemu realistycznemu wyglądowi będzie piękną ozdobą Twojego domu lub biura i zapomnisz, że ta roślina jest w rzeczywistości sztuczna. Pięknie wyróżnia się na cokołach, w salonach i jadalniach , zawsze w najbardziej reprezentacyjnych częściach mieszkania czy domu . Nasze paprocie gwarantują, że wniosą bezpośrednio do Twojego domu kawałek egzotyki.

Kombinacje

Nasze paprocie bardzo dobrze łączą się z innymi rodzajami palm, ale także z różnymi sagowcami, również z mniejszymi paprociami. Jeśli boisz się, że nie będziesz w stanie umieścić żadnej z kwitnących roślin w pokoju obok paproci, to naprawdę się mylisz. Bardzo ładnie komponuje się z Orchideą lub Guzmanią. Nasze plastikowe donice RATO z rattanowym wzorem o jaśniejszym, ale i ciemnym kolorze również doskonale uzupełnią naszą Paproć. Znajdziesz je w naszej ofercie. Możesz również uatrakcyjnić sadzenie w doniczce, umieszczając na powierzchni podłoża drewniane wióry, których duży wybór znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Parametry

Kod produktu 20019
Wysokość 100 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka tylko wewnętrzna wkładka
Wstaw wysokość 13 cm
Średnica wkładki 17.9 cm
Liczba łodyg / łodyg 1 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Wysokość oddziału 33 cm
Wysokość liścia 50 cm
Szerokość liścia 20 cm
Liczba arkuszy 10 ks
Materiał arkusza plastikowy
Liczba pąków 9 ks
Kolor pnia/łodygi zielony
Kolor oddziału zielony
Kolor liści zielony
Kolor pąka zielony
Wysokość pnia / łodygi 10 cm
Wstaw kolor czarny

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!