Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczna choinka Shefler 155 cm

Zniżka
9 %
Pierwotnie
440 zł
Tylko dziś
399 zł z VAT
324,39 zł bez VAT
31 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres czwartek, 7 lipca
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta czwartek, 7 lipca
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Šeflera to rodzaj roślin z rodziny Aral. Šeflera stromovitá to wiecznie zielony krzew, który preferuje miejsca jasne do półcienistych. W młodości Shefler tworzy wyprostowaną łodygę z liśćmi na długich szypułkach, a później wyrasta. Liście zbudowane są z owalnych jajowatych liści o długości 10-15 cm, ułożonych w okrąg na końcu szypułki. Liście z wierzchołka rośliny są zwykle mniejsze niż te, które rosną niżej. W warunkach bytowych roślina osiąga średnią wysokość 90 cm.

Występowanie

Drzewo Shefler to egzotyczne drzewo pochodzące z Azji Południowo-Wschodniej i Australii. W swojej ojczyźnie dorasta do dużych rozmiarów i tworzy gęste kwiatostany czerwonych kwiatów. Rośnie w Azji Południowej i Południowo-Wschodniej i jest używany głównie w Chinach i Wietnamie. Znamy ją bardziej jako atrakcyjną roślinę doniczkową, która kwitnie tylko w wyjątkowych przypadkach.

Parametry

Nasze sztuczne drzewko Shefler ma 155 cm wysokości wraz z doniczką. Dostarczana jest w podstawowej plastikowej doniczce o średnicy 17,80 cm i powierzchni pokrytej mchem. Posiada 1 gruby plastikowy kufer i 130 plastikowych arkuszy, które są w odcieniach jasnej i ciemnej zieleni, w dotyku wyglądając jak żywe. Drzewo Shefler nadaje się do wnętrza.

Lokalizacja

Nasze piękne sztuczne drzewo Shefler drzewo, wiernie imitujące żywe drzewo, jest idealnym dodatkiem do centrum handlowego, centrum odnowy biologicznej, domu, biura czy gabinetu lekarskiego - słowem wszędzie tam, gdzie nie ma wystarczającej ilości światła dla żywej rośliny lub gdzie nie ma możliwości regularnej pielęgnacji żywych roślin.

Połączenie

Sztuczny shefler jest bardzo charakterystycznym drzewem. Potrafi świetnie sobie radzić sama, ale byłaby też piękną towarzyszką dla Šeflera, Anturii i Krotónca. Dzięki odpowiedniemu doborowi donic ozdobnych, piękno wspomnianych produktów będzie jeszcze bardziej podkreślone. Wszystkie produkty i donice ozdobne można znaleźć na naszej stronie internetowej.

Parametry

Kod produktu 20050
Wysokość 155 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka tylko wewnętrzna wkładka
Średnica wkładki 17.8 cm
Długość pnia / łodygi 90 cm
Liczba łodyg / łodyg 1 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Długość gałęzi 25 cm
Liczba oddziałów 15 ks
Szerokość liścia 7 cm
Długość liścia 15 cm
Liczba arkuszy 130 ks
Materiał arkusza plastikowy
Kolor pnia/łodygi brązowy, zielony
Kolor oddziału zielony
Kolor liści zielony
Ochrona przed promieniowaniem UV nie

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!