Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczne drzewo Fikus liana 120 cm

Zniżka
10 %
Pierwotnie
400 zł
Tylko dziś
359 zł z VAT
291,87 zł bez VAT
Niedostępne
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Fikus, ficus znany również jako Figowiec to bardzo stara uprawna roślina . Drzewo figowe to drzewo lub krzew liściasty, zwykle do 10 m wysokości, maksymalnie 15 m. Budowa liści u roślin z rodzaju filodendron jest bardzo zróżnicowana. Blaszki liściowe, w zależności od gatunku, są równowąskie do lancetowatych, jajowate, eliptyczne, sercowate, strzałkowate, oszczepowate, skrzypcowate, trójdzielne do trójsiecznych, trójlistkowe do pięciolistkowych, wachlarzowatopalczaste oraz pierzastozłożone do podwójnie pierzastozłożonych, osiągają długość od 10 do 30 cm. Niektóre źródła podają, że jest to roślina jednopienna, inne, że jest to roślina dwuliścienna. Figowiec, podobnie jak inne figowce, mają złożony owoc zwany Figa. Miąższ i niedojrzałe owoce są trujące. Miąższ podrażnia oczy.

Występowanie

Pochodzi z Bliskiego Wschodu i Azji Zachodniej, ale uprawiana jest od czasów starożytnych, a obecnie jest uprawiana na całym świecie jako roślina ozdobna i drzewo owocowe. Stał się gatunkiem naturalizowanym w lokalnych miejscach w Azji i Ameryce Północnej. Dziś go znajdujemy udomowiony od zachodniej części Morza Śródziemnego do północno-wschodnich Indii.

Parametry

Nasz sztuczny figowiec ma 120 cm wysokości, łącznie z doniczką. Dostarczany jest w plastikowej doniczce o średnicy 17,78 cm . Powierzchnia sztucznego podłoża pokryta jest dekoracyjnym keramzytem. Jego trzy pnie wykonane są z naturalnego drewna i zawiera 774 pięknych, naturalnych zielonych silikonowych listków w dwóch odcieniach, dopracowanych w najdrobniejszych szczegółach. Nasz sztuczny figowiec wygląda bardzo realistycznie, nie do odróżnienia od żywych.

Umieszczenie
 

Fikus od dawna jest jedną z najpopularniejszych roślin doniczkowych, także dlatego, że ma piękną zieloną teksturę błyszczących liści na gałęziach, które zwykle wyrastają z jednego pnia, więc przypominają małe drzewko. Nasz sztuczny Fikus przeznaczony jest do wnętrz . Nadaje się do domu , ogrodu zimowego , ale można nim również uprzyjemnić biuro lub inne miejsce pracy.

Kombinacje

Figowiec to roślina, która dobrze eksponuje się w przestrzeni. Figowiec często nie potrzebuje towarzysza. Można go jednak łączyć praktycznie z każdą rośliną. Świetnie wygląda w połączeniu z wszelkimi Palmami z naszej oferty, ale również można wybrać połączenie z Difenbachia lub Dracena. Na pewno to dobre rozwiązanie. Prawidłowo dobrana doniczka może pięknie podkreślić urodę Fikusa. W naszej ofercie znajdziesz również duży wybór donic.

Parametry

Kod produktu 20080
Wysokość 124 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka tylko wewnętrzna wkładka
Wstaw wysokość 14 cm
Średnica wkładki 17.9 cm
Wstaw materiał plastikowy
Liczba łodyg / łodyg 3 ks
Materiał łodygi / łodygi drewno
Liczba arkuszy 774 ks
Materiał arkusza plastikowy
Szerokość kwiatu 4 cm
Kolor pnia/łodygi brązowy
Kolor oddziału brązowy
Kolor liści zielony
Wysokość kwiatu 7.5 cm
Ochrona przed promieniowaniem UV nie
Wstaw kolor czarny

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!