Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczne drzewo Kolokazja zielona 150 cm

Zniżka
40 %
Pierwotnie
800 zł
Tylko dziś
479 zł z VAT
389,43 zł bez VAT
Niedostępne
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Kolokazja zielona lub eddo, taro, kleśnica jest to gatunek gatunek rośliny z rodziny obrazkowatych (Araceae). Jest to bardzo stara roślina uprawna. Duże liście w kształcie serca osiągają wysokość 2 m. Wyrastają z podziemnych bulw. Kwiaty są zebrane w maczugowatą kolbę otuloną białozielonkawą pochwą kwiatostanową, poniżej środka przewężoną i trąbkowato zwiniętą . Bulwy niektórych odmian zawierają szkodliwy kwas szczawiowy , dlatego zaleca się dokładną obróbkę cieplną, wodę należy po ugotowaniu wylać. Taro jest dostępne głównie w azjatyckich sklepach spożywczych.

Siedlisko
 

Kolokazja zielona prawdopodobnie pochodzi z Azji Południowo-Wschodniej i Wysp Sundajskich. Wciąż rośnie od Birmy po Nową Gwineę. Obecnie jest szeroko uprawiany w Azji Wschodniej, na Pacyfiku i na Antylach. Kolokazja zielona jest uprawiana w Europie jako roślina ozdobna w ogrodnictwie i w gospodarstwach domowych.

Parametry

Nasze sztuczne drzewko Kolokazja zielona ma wysokość 150 cm . Posiada 4 plastikowe pnie, a materiał liściowy również jest wykonany z tworzywa sztucznego. 21 liści jest tak realistycznych w dotyku. To sztuczne zielone drzewo Kolokazja dostarczane jest w plastikowej doniczce o średnicy 20,32 cm. Istnieje możliwość zamówienia u nas dowolnej donicy ozdobnej. To sztuczne drzewo nadaje się do wnętrz.

Umieszczenie
 

Wnieś trochę zieleni do swojego wnętrza dzięki tej sztucznej Kolokazji , która wygląda jak żywą. Kolokazja zielona to idealny sposób na ożywienie wnętrza Twojego domu lub biura . Jest odpowiednim dodatkiem do Twojego salonu lub pracowni. Gwarantuje odświeżenie każdej przestrzeni swoim naturalnym pięknem. Roślina ta jest jedną z najpopularniejszych roślin w historii, a architekci chętnie wykorzystują ją również do uzupełniania przestrzeni w swoich propozycjach projektowych, ponieważ jest to obecnie bardzo nowoczesny kawałek natury.

Kombinacje

Istnieje również możliwość zestawienia go z ozdobnymi donicami, które możesz wybrać na naszej stronie. Ta sztuczna roślina Kolokazja to piękna, elegancka roślina. W przestrzeni wyróżnia się doskonale i samotna, jak również w zestawieniu z większością roślin z naszej oferty.

Parametry

Kod produktu 20046
Wysokość 150 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka tylko wewnętrzna wkładka
Wstaw wysokość 15 cm
Średnica wkładki 20 cm
Liczba łodyg / łodyg 4 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Długość gałęzi 43 cm
Szerokość liścia 30 cm
Długość liścia 40 cm
Liczba arkuszy 21 ks
Materiał arkusza plastikowy
Liczba pąków 7 ks
Kolor pnia/łodygi brązowy
Kolor oddziału zielony
Kolor liści zielony
Wysokość pnia / łodygi 50 cm
Ochrona przed promieniowaniem UV nie

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!