Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczne drzewo Kolokazja zielona 150 cm

Zniżka
9 %
Pierwotnie
700 zł
Tylko dziś
639 zł z VAT
519,51 zł bez VAT
29 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres czwartek, 18 sierpnia
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta czwartek, 18 sierpnia
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Kolokazja zielona lub eddo, taro, kleśnica jest to gatunek gatunek rośliny z rodziny obrazkowatych (Araceae). Jest to bardzo stara roślina uprawna. Duże liście w kształcie serca osiągają wysokość 2 m. Wyrastają z podziemnych bulw. Kwiaty są zebrane w maczugowatą kolbę otuloną białozielonkawą pochwą kwiatostanową, poniżej środka przewężoną i trąbkowato zwiniętą . Bulwy niektórych odmian zawierają szkodliwy kwas szczawiowy , dlatego zaleca się dokładną obróbkę cieplną, wodę należy po ugotowaniu wylać. Taro jest dostępne głównie w azjatyckich sklepach spożywczych.

Siedlisko
 

Kolokazja zielona prawdopodobnie pochodzi z Azji Południowo-Wschodniej i Wysp Sundajskich. Wciąż rośnie od Birmy po Nową Gwineę. Obecnie jest szeroko uprawiany w Azji Wschodniej, na Pacyfiku i na Antylach. Kolokazja zielona jest uprawiana w Europie jako roślina ozdobna w ogrodnictwie i w gospodarstwach domowych.

Parametry

Nasze sztuczne drzewko Kolokazja zielona ma wysokość 150 cm . Posiada 4 plastikowe pnie, a materiał liściowy również jest wykonany z tworzywa sztucznego. 21 liści jest tak realistycznych w dotyku. To sztuczne zielone drzewo Kolokazja dostarczane jest w plastikowej doniczce o średnicy 20,32 cm. Istnieje możliwość zamówienia u nas dowolnej donicy ozdobnej. To sztuczne drzewo nadaje się do wnętrz.

Umieszczenie
 

Wnieś trochę zieleni do swojego wnętrza dzięki tej sztucznej Kolokazji , która wygląda jak żywą. Kolokazja zielona to idealny sposób na ożywienie wnętrza Twojego domu lub biura . Jest odpowiednim dodatkiem do Twojego salonu lub pracowni. Gwarantuje odświeżenie każdej przestrzeni swoim naturalnym pięknem. Roślina ta jest jedną z najpopularniejszych roślin w historii, a architekci chętnie wykorzystują ją również do uzupełniania przestrzeni w swoich propozycjach projektowych, ponieważ jest to obecnie bardzo nowoczesny kawałek natury.

Kombinacje

Istnieje również możliwość zestawienia go z ozdobnymi donicami, które możesz wybrać na naszej stronie. Ta sztuczna roślina Kolokazja to piękna, elegancka roślina. W przestrzeni wyróżnia się doskonale i samotna, jak również w zestawieniu z większością roślin z naszej oferty.

Parametry

Kod produktu 20046
Wysokość 150 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka tylko wewnętrzna wkładka
Wstaw wysokość 15 cm
Średnica wkładki 20 cm
Liczba łodyg / łodyg 4 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Długość gałęzi 43 cm
Szerokość liścia 30 cm
Długość liścia 40 cm
Liczba arkuszy 21 ks
Materiał arkusza plastikowy
Liczba pąków 7 ks
Kolor pnia/łodygi brązowy
Kolor oddziału zielony
Kolor liści zielony
Wysokość pnia / łodygi 50 cm
Ochrona przed promieniowaniem UV nie

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!