Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczne drzewo Figowiec 135 cm

Zniżka
11 %
Pierwotnie
380 zł
Tylko dziś
339 zł z VAT
275,61 zł bez VAT
33 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres piątek, 8 lipca
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta piątek, 8 lipca
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Figowiec , polska nazwa Fikus, odnosi się tylko do gatunków ozdobnych z tego rodzaju, zwłaszcza tych, które mają twarde, błyszczące, ciemnozielone, eliptyczne liście. Rodzina Figowiec obejmuje ponad 800 gatunków tropikalnych i subtropikalnych roślin drzewiastych. Drzewa figowe tworzą wtórne pnie z korzeni powietrznych. W naszych warunkach gatunki tropikalne uprawiane są jako rośliny ozdobne. Figa to gatunek subtropikalny z basenu Morza Śródziemnego. Figowiec pospolity to drzewo lub krzew liściasty, zwykle dorastający do wysokości 10 m, ale nie więcej niż 15 m. Liście są proste, długości od 10 do 30 cm. Niektóre źródła podają, że jest to roślina jednoliścienna, inne, że jest to roślina dwuliścienna. Miąższ i niedojrzałe owoce są trujące.

Występowanie

Pochodzi z Bliskiego Wschodu i Azji Zachodniej, ale uprawiany jest od czasów starożytnych, a obecnie jest uprawiany na całym świecie jako roślina ozdobna i drzewo owocowe. Stał się gatunkiem naturalizowanym w lokalnych miejscach w Azji i Ameryce Północnej. Dziś udomowionego znajdujemy go w pasie terytoriów od zachodniej części Morza Śródziemnego po północno-wschodnie Indie. Uprawa w naszym kraju nie jest opłacalna, ponieważ Figowiec często przemarza.

Parametry

Nasze sztuczne drzewo Figowiec ma wysokość 135 cm wraz z doniczką. Składa się z 4 pni wykonanych z połączenia naturalnego drewna i brązowych plastikowych łodyg. Liście zaczynają się w pierwszej trzeciej pni. 66 sztuk liści wykonane są z tworzywa sztucznego, które jest bardzo realistyczne. Jest to idealna replika żywej wersji tego drzewa figowego. Nasze drzewko figowe dostarczane jest w plastykowej doniczce o średnicy 17,78 cm wraz ze sztucznym podłożem pokrytym imitacją mchu.

Umieszczenie

Nasze sztuczne drzewo figowe bardzo ładnie wypełni Twoje otwarte i jasne pomieszczenia. Dzięki swojemu realistycznemu wyglądowi będzie piękną ozdobą Twojego domu lub biura i zapomnisz, że to drzewo figowe jest tak naprawdę sztuczne. Pięknie wyróżnia się na cokołach, w salonach i jadalniach , zawsze w najbardziej reprezentacyjnych częściach mieszkania lub domu. Nasze sztuczne drzewo figowe wprowadzi bezpośrednio do Twojego domu powiew egzotyki.

Kombinacje

Sztuczne drzewo Figowiec bardzo dobrze łączy się z innymi gatunkami Figowców, ale także z różnymi palmami . Jeśli obawiasz się, że nie będziesz w stanie umieścić w pokoju obok tego drzewa żadnej z kwitnących roślin to duży błąd. Bardzo dobrze komponuje się np. z Guzmanią . Drzewo Figowiec doskonale się prezentuje z naszymi plastikowymi doniczkami RATO z rattanowym wzorem o jaśniejszym, ale i ciemnym kolorze. Znajdziesz je w naszej ofercie. Możesz również uatrakcyjnić osadzenie w doniczce, umieszczając na powierzchni podłoża drewniane wióry, których duży wybór znajdziesz również na naszej stronie internetowej.

Parametry

Kod produktu 20057
Wysokość 135 cm
Kolor zielony
Determinacja wnętrze
Doniczka tylko wewnętrzna wkładka
Średnica wkładki 18 cm
Liczba łodyg / łodyg 4 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Długość gałęzi 35 cm
Liczba oddziałów 4 ks
Szerokość liścia 15 cm
Długość liścia 20 cm
Liczba arkuszy 66 ks
Materiał arkusza plastikowy
Kolor pnia/łodygi brązowy
Kolor oddziału zielony
Kolor liści zielony
Wysokość pnia / łodygi 70 cm

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!