Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczna roślina Paprocie 70 cm

Zniżka
13 %
Pierwotnie
240 zł
Tylko dziś
209 zł z VAT
169,92 zł bez VAT
37 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres piątek, 9 czerwca
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta piątek, 9 czerwca
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Są to rośliny nie kwitnące. Paprocie to bardzo stara grupa, stanowiąca ok. 2% gatunków współczesnych roślin naczyniowych. Są to zazwyczaj rośliny zielne, wyjątkowo drzewiaste. Zarodniki powstają w zarodniach, które u starszych grup, zwanych paprociami grubozarodniowymi, powstają z grup komórek, a u paproci cienkozarodniowych z pojedynczej komórki. Zarodnie powstają na spodniej stronie liścia (sporofila), często odmiennie wykształconego niż liście płonne. Są to rośliny lądowe o sztywnych tkankach drzewiastych, które tworzą „rurki” służące do przewodzenia wody i minerałów. Różnią się od innych roślin zarodnikowych, takich jak mech tym, że mają prawdziwe korzenie, łodygi i zawiłe liście. Są to praktycznie wyłącznie rośliny siedlisk zacienionych i głęboki cień nie stanowi dla nich problemu. Na ogół wolą wilgotniejsze miejsca z surową zawartością próchnicy w glebie.

Występowanie

Historia paproci rozpoczęła się w erze dinozaurów - 400 milionów lat temu. W ciepłym i wilgotnym klimacie lasów tropikalnych na Ziemi dominowały paprocie. Niektóre gatunki osiągnęły wysokość 30 m. Z biegiem czasu warunki klimatyczne zmieniły się dramatycznie. Ile klęsk żywiołowych musiało nastąpić, aby zniknęły olbrzymy, takie jak dinozaury i paprocie drzewne. Uprawa tych roślin była popularna już w XVIII wieku w Anglii, gdzie powstało kilka dużych prywatnych kolekcji i wyspecjalizowanych ogrodnictw.

Parametry

Nasza sztuczna paproć ma wysokość 70 cm , w tym doniczka plastikowa o średnicy 15,24 cm . Składa się z 3 plastikowych pni, które znajdują się w doniczce i których powierzchnia pokryta jest imitacją mchu. Ma 34 sztuk plastikowych zielonych liści, które wyglądają bardzo realistycznie.

Umieszczenie

Tęsknisz za orzeźwiającą i tajemniczą leśną atmosferą, która rozprzestrzeni się po Twoim mieszkaniu i nie wiesz jak to osiągnąć? Idealnym rozwiązaniem są urocze paprocie - rośliny doniczkowe o fascynujących liściach, które ubiorą Twój dom w najpiękniejsze odcienie zieleni. Nasza paproć przeznaczona jest do wnętrz . Ze względu na swoją wysokość jej umieszczenie będzie bardzo łatwe. Jej piękno rozświetli Twój dom , biuro , ale także lokal użytkowy – w skrócie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie brakuje światła dla żywej rośliny.

Kombinacje

Polecamy łączyć paproć z Zamioculkas , ale będzie też wyróżniać się w towarzystwie roślin kwitnących, takich jak Anturia czy Skrzydłokwiat. Paproć jest osadzona w plastikowej doniczce. Ozdobna doniczka doda jej piękna i elegancji. Możesz ją wybrać z naszej bogatej oferty, którą znajdziesz na naszej stronie.

Parametry

Kod produktu 20054
Wysokość 70 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka tylko wewnętrzna wkładka
Wstaw wysokość 13 cm
Średnica wkładki 16 cm
Liczba łodyg / łodyg 3 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Liczba oddziałów 15 ks
Wysokość liścia 28 cm
Szerokość liścia 7 cm
Liczba arkuszy 34 ks
Materiał arkusza plastikowy
Liczba pąków 13 ks
Kolor pnia/łodygi zielony
Kolor oddziału zielony
Kolor liści zielony
Kolor pąka żółty
Wysokość pnia / łodygi 20 cm
Wstaw kolor czarny

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!