Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczna palma Areka 225 cm

Zniżka
9 %
Pierwotnie
1219 zł
Tylko dziś
1109 zł z VAT
901,63 zł bez VAT
23 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres środa, 6 lipca
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta środa, 6 lipca
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Areka to rodzaj roślin z rodziny arekowatych, obejmujący około 50 gatunków. Pień palmy tworzą liczne, krzaczasto rozgałęzione pędy. Łodygi wyrastające z ziemi tworzą pierzaste wachlarze. Palma Areka jest smukła i dorasta do wysokości 25 metrów. Pień ma średnicę 20-30 cm. Liście są pierzaste, do 10 cm szerokości, 1,5 do 2 metrów długości. Uprawiana jest jako roślina ozdobna w ogrodach na obszarach tropikalnych i subtropikalnych oraz w pomieszczeniach jako roślina doniczkowa. Ze względu na kształt liści jest czasami nazywana palmą motylkową.

Siedlisko
 

Palma Areka pochodzi z Malezji, ale uprawiana jest w tropikalnej Azji i Afryce Wschodniej. Typowa palma w kształcie wachlarza rośnie w Indiach, Pakistanie, Cejlonie, Chinach, Tajwanie i na Półwyspie Malajskim. Jeśli pozwala na to klimat uprawiana jest również w wielu obszarach tropikalnych i subtropikalnych. Najbardziej rozpowszechniona jest w Tajlandii, Wietnamie, Malezji, Birmie i Sri Lance. Obecnie uprawiana zaczyna być w Afryce Wschodniej.

Parametry

Nasza sztuczna palma Areka wraz z doniczką ma 225 cm wysokości. Dostarczamy ją w plastikowej doniczce o średnicy 25,4 cm. Powierzchnia podłoża pokryta jest mchem. Palma Areka posiada 5 łodyg, które wykonane są z tworzywa sztucznego i powierzchnia pokryta jest naturalną drewnianą korą. Na palmie znajduje się 47 naturalnie zielonych sztucznych liści, wykonanych z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Na pierwszy rzut oka nie da się ich odróżnić od prawdziwych.

Umieszczenie

Palma przeznaczona jest do wnętrz . Piękna sztuczna palma Areka swoją wysokością nadaje się do dużych reprezentacyjnych holi, świetlic czy przestronnych recepcji. Jest świetnym dodatkiem wszędzie tam, gdzie chcesz mieć trochę zieleni, w warunkach gdzie nie można zadbać o żywą roślinę, czy to z powodu braku światła, czy braku czasu. Zapewnia długą żywotność - wszystko przy zerowych wymaganiach konserwacyjnych.

Kombinacje

Polecamy łączyć Arekę z różnymi rodzajami palm, takimi jak Livistona czy Paprocie drzewiaste lub z palmami według własnego wyboru. Z każdą roślinnością stworzą harmonijne wnętrze. Areka nie potrzebuje jednak towarzysza. W przestrzeni potrafi doskonale wyróżniać się samodzielnie. Jednak odpowiednie jest umieszczenie jej w doniczce dekoracyjnej. Prawidłowo dobrana doniczka może pięknie podkreślić wyjątkowość palmy. W naszej ofercie na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo duży wybór doniczek.

Parametry

Kod produktu 20013
Wysokość 225 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka tylko wewnętrzna wkładka
Wstaw wysokość 21 cm
Średnica wkładki 24.3 cm
Liczba łodyg / łodyg 5 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy, drewno
Wysokość oddziału 23 cm
Wysokość liścia 48 cm
Szerokość liścia 24 cm
Liczba arkuszy 47 ks
Materiał arkusza plastikowy
Kolor pnia/łodygi brązowy
Kolor oddziału zielony
Kolor liści zielony
Wysokość pnia / łodygi 110 cm
Ochrona przed promieniowaniem UV nie
Wstaw kolor czarny

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!