Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczna palma Kentia 210 cm

Zniżka
8 %
Pierwotnie
670 zł
Tylko dziś
619 zł z VAT
503,25 zł bez VAT
20 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres środa, 24 sierpnia
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta środa, 24 sierpnia
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Palma Kentia jest również nazywana Paradise Palm, Sentry Palm i Thatch Palm. Jest to stosunkowo wolno rosnący i elegancki gatunek palmy, często sadzony w grupach po trzy lub więcej roślin jednocześnie. Jest to idealna palma do uprawy w domu, ale rośnie również na terenach przybrzeżnych południowej Kalifornii. W Wielkiej Brytanii Palma otrzymywała pierwszeństwo w 1885 roku, gdzie Journal of Horticulture skomentował, że: „Te palmy Kentias są ze względu na ich wspaniałe piękno i trwałe właściwości bardziej poszukiwane niż prawie wszystkie inne palmy”. Następny powód ich popularności można przypisać królowej Wiktorii, która uprawiała je we wszystkich swoich domach i poleciła umieścić palmy Kentia wokół swojej trumny.

Siedlisko
 

Palma Kentia pochodzi z wyspy Lord Howe (populacja: 382), małego kawałka ziemi u wschodniego wybrzeża Australii. Wyspa daje palmie nazwę botaniczną Howe forsteriana. Rośnie powoli, więc osiągnięcie maksymalnej wysokości 10 metrów może zająć dziesiątki lat. Przez Światową Unię Ochrony Przyrody gatunek ten uważany jest za zagrożony. Uprawia się ją na wyspie Lord Howe, zbierając dzikie nasiona i kiełkując je na eksport do świata jako roślinę ozdobną. Handel nasionami i sadzonkami jest ściśle regulowany.

Parametry

Nasza sztuczna palma Kentia ma 210 cm wysokości wraz z doniczką. Jego 4 łodygi wykonane są z tworzywa sztucznego, a dolne części pokryte są naturalnym drewnem . Palma ma 20 gałęzi o różnej wysokości, co zwiększa jej gęstość. Dostarczana jest w plastikowej doniczce o średnicy 20,32 cm, której powierzchnia pokryta jest sztucznym mchem.

Umieszczenie
 

Jeśli chcesz wprowadzić do swojego domu tropikalną atmosferę, nie możesz przegapić naszej palmy Kentia. Roślina ta będzie doskonale prezentować się w każdym domu , biurze , jest również idealną ozdobą do wykorzystania w galeriach handlowych czy kawiarniach . Ożywi każde pomieszczenie i nada mu prawdziwie niepowtarzalny urok. Tropikalna palma Kentia to piękny dodatek dekoracyjny do każdego domu, dlatego Wam ją możemy polecić.

Kombinacje

Naszą palmę Kentia można łączyć z innymi rodzajami palm z naszej oferty. Odpowiednie jest również łączenie jej z roślinami liściastymi, takimi jak Difenbachia , Monstera lub Alocazia. Swój urok oddaje również w samotności. Jej piękno błyszczy w jednokolorowej doniczce, którą można gustownie uzupełnić białym ozdobnym żwirkiem lub drewnianymi wiórami. Wszystkie wymienione produkty znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Parametry

Kod produktu 20014
Wysokość 210 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka tylko wewnętrzna wkładka
Wstaw wysokość 17 cm
Średnica wkładki 20.1 cm
Liczba łodyg / łodyg 4 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy, drewno
Wysokość oddziału 83 cm
Liczba oddziałów 20 ks
Materiał oddziału plastikowy
Wysokość liścia 85 cm
Szerokość liścia 29 cm
Kolor pnia/łodygi brązowy
Kolor oddziału zielony
Kolor liści zielony
Wysokość pnia / łodygi 40 cm
Wstaw kolor czarny

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!