Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

sztuczna palma Areka 150 cm

Zniżka
9 %
Pierwotnie
460 zł
Tylko dziś
419 zł z VAT
340,65 zł bez VAT
34 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres czwartek, 18 sierpnia
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta czwartek, 18 sierpnia
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Areka to rodzaj roślin z rodziny arekowatych, obejmujący około 50 gatunków. Liczne pnie palmy są krzaczasto rozgałęzione, jej liście podzielone są na liczne, błyszczące odcinki wachlarzowate, umieszczone naprzeciw siebie. Palma Areka jest smukła i dorasta do wysokości 25 metrów . Pień ma średnicę 20-30 cm. Liście pierzaste, do 10 cm szerokości, 1,5 do 2 metrów długości. Palma Areka uprawiana jest jako roślina rolnicza na glebach lekkich i na terenach wilgotnych. Jest uprawiana jako roślina ozdobna w ogrodach na terenach tropikalnych i subtropikalnych oraz w pomieszczeniach jako roślina doniczkowa . Czasami ze względu na kształt liści nazywana jest palmą motyla.

Występowanie

Palma Areka pochodzi z Malezji, ale jest uprawiana w tropikalnej Azji , Oceanii i Afryce Wschodniej. Jest typową palmą w kształcie wachlarza rosnącą w Indii, Pakistanie, Cejlonie, Chinach, Tajwanie i na Półwyspie Malajskim. Jeśli pozwala na to klimat uprawiana jest również w wielu obszarach tropikalnych i subtropikalnych. Najbardziej rozpowszechniony jest w Tajlandii, Wietnamie, Malezji, Birmie i Sri Lance. Teraz zaczyna być uprawiana w Afryce Wschodniej. Azjaci wykorzystują Arekę codziennie, tak jak my pijemy kawę.

Parametry

Nasza sztuczna palma Areka ma wysokość 150 cm wraz z doniczką. Dostarczana jest w plastikowej doniczce o średnicy 12,70 cm , z imitacją mchu na powierzchni sztucznego podłoża. Siedem pni wykonano z naturalnego drewna, a 27 liści z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, ale wyglądają one bardzo realistycznie w dotyku i dla oka, ponieważ palma ma liście w dwóch odcieniach naturalnej zieleni.

Umieszczenie

Sztuczna palma Areka przeznaczona jest do wnętrza. Jest idealnym dodatkiem do Twojego domu, biura , a nawet do gabinetu lekarskiego . Jego umieszczenie jest odpowiednie wszędzie tam, gdzie chcesz mieć trochę zieleni, i tam, gdzie nie można zadbać o żywą roślinę, czy to z powodu braku światła, czy braku czasu. Zapewnia długą żywotność - wszystko przy zerowych wymaganiach konserwacyjnych.

Kombinacje

Polecamy połączenie Areki z różnymi rodzajami palm, oraz z drzewiastą Paprocią. Wraz z każdą rośliną zieloną stworzą harmonijne wnętrze. Areka nie potrzebuje jednak towarzysza. Potrafi doskonale wyróżniać się w samotności. Jednak odpowiednie jest umieszczenie jej w ozdobnej doniczce. Prawidłowo dobrana doniczka może pięknie podkreślić piękno palmy. W naszej ofercie na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo duży wybór doniczek.

Parametry

Kod produktu 20008
Wysokość 150 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka tylko wewnętrzna wkładka
Wstaw wysokość 11 cm
Średnica wkładki 12.5 cm
Liczba łodyg / łodyg 7 ks
Materiał łodygi / łodygi drewno, plastikowy
Wysokość oddziału 16 cm
Liczba oddziałów 27 ks
Materiał oddziału plastikowy
Wysokość liścia 37 cm
Szerokość liścia 16 cm
Kolor pnia/łodygi brązowy
Kolor oddziału zielony
Kolor liści zielony
Wysokość pnia / łodygi 23 cm
Ochrona przed promieniowaniem UV nie
Wstaw kolor czarny

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!