Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczne drzewo Dracena 180 cm

Zniżka
9 %
Pierwotnie
650 zł
Tylko dziś
589 zł z VAT
478,86 zł bez VAT
21 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres czwartek, 7 lipca
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta czwartek, 7 lipca
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Dracena to popularna roślina doniczkowa, nazwa rośliny pochodzi od starożytnego greckiego słowa drakaina lub „smoczyca”, dzięki czerwonej gumowatej żywicy w łodygach draceny, którą porównywano do krwi smoka. Kilka wieków temu żywica ta była używana jako pasta do zębów, barwnik i lekarstwo. Dziś nadal jest używany jako pokost i przy światłodruku. Opieka nad Draceną jest stosunkowo prosta i może nawet przetrwać zaniedbanie. Uwagę w pomieszczeniu przyciąga nie tylko swoim świeżym zielonym kolorem o pięknych wzorach kolorystycznych, ale Dracena poprawia również jakość powietrza. Regularne wycieranie wierzchu i spodu liści wilgotną szmatką pozwoli roślinie na swobodną wymianę powietrza w pomieszczeniu. Dzięki charakterystycznym liściom w kształcie miecza i minimalnym wymogom pielęgnacyjnym, jest Dracena niemal idealną rośliną doniczkową.

Siedlisko
 

Dracena pochodzi z Madagaskaru i innych wysp na Oceanie Indyjskim. Naturalnie rośnie tylko w ciepłym klimacie. Choć w naturalnym środowisku osiąga przyzwoitą wysokość, we wnętrzu jest znacznie mniejsza. Na przykład Fragrant Dracena w tropikalnych częściach Afryki osiąga wysokość do 15 metrów, podczas gdy we wnętrzu ma 1 - 1,8 m wysokości.

Parametry

Nasza Dracena ma 180 cm wysokości, w tym doniczka. Składa się z 3 pni wykonanych z zielonego plastiku. Mniej więcej w połowie palmy zaczynają się liście. Liście wykonane są z tworzywa sztucznego, które jest realistyczne w dotyku i składa się z 61 sztuk. Liście są pięknie podszyte kontrastowym jasnozielonym kolorem, a liście zaczynają się od spodu rośliny. Jest to idealna replika żywej wersji tej palmy. Sztuczna Dracena dostarczana jest w plastikowej doniczce o średnicy 20,32 cm wraz ze sztucznym podłożem pokrytym mchem.

Umieszczenie
 

Nasza Dracena bardzo ładnie wypełni Twoje otwarte i jasne pomieszczenia. Dzięki swojemu realistycznemu wyglądowi będzie piękną ozdobą Twojego domu lub biura i zapomnisz, że ta roślina jest tak naprawdę sztuczna. Pięknie wyróżnia się na cokołach, w salonach i jadalniach, zawsze w najbardziej reprezentacyjnych częściach mieszkania czy domu. Nasza Dracena gwarantuje wprowadzenie egzotyki bezpośrednio do Twojego domu .

Kombinacje

Polecamy łączyć Dracenę z innymi roślinami, które mają swoje naturalne środowisko na wyspach lub w miejscach o suchym klimacie, np. różne kaktusy, draceny lub juki. Przyjemnie też wygląda sama, gdyż jej piękne dwukolorowe liście są same w sobie piękną ozdobą. To nie przypadek, że Dracena jest jedną z najpopularniejszych roślin doniczkowych w historii. Nasza Dracena bardzo dobrze komponuje się również z terakotowymi, betonowymi donicami. Można ją również ładnie uzupełnić dekoracyjnym żwirkiem w jasnym kolorze, który dopełni tę piękną roślinę. Doniczki, a także ozdobny żwir czy zrębki są w ofercie na naszej stronie internetowej.o:p/o:p

Parametry

Kod produktu 20075
Wysokość 180 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka tylko wewnętrzna wkładka
Średnica wkładki 19.8 cm
Liczba łodyg / łodyg 3 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Wysokość liścia 60 cm
Szerokość liścia 9 cm
Liczba arkuszy 61 ks
Materiał arkusza plastikowy
Kolor pnia/łodygi brązowy
Kolor liści zielony
Wysokość pnia / łodygi 75 cm
Ochrona przed promieniowaniem UV nie
Wstaw kolor czarny

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!