Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczne drzewo Dracena 180 cm

Zniżka
9 %
Pierwotnie
660 zł
Tylko dziś
599 zł z VAT
486,99 zł bez VAT
21 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres czwartek, 30 marca
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta czwartek, 30 marca
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Dracena to popularna roślina doniczkowa, nazwa rośliny pochodzi od starożytnego greckiego słowa drakaina lub „smoczyca”, dzięki czerwonej gumowatej żywicy w łodygach draceny, którą porównywano do krwi smoka. Kilka wieków temu żywica ta była używana jako pasta do zębów, barwnik i lekarstwo. Dziś nadal jest używany jako pokost i przy światłodruku. Opieka nad Draceną jest stosunkowo prosta i może nawet przetrwać zaniedbanie. Uwagę w pomieszczeniu przyciąga nie tylko swoim świeżym zielonym kolorem o pięknych wzorach kolorystycznych, ale Dracena poprawia również jakość powietrza. Regularne wycieranie wierzchu i spodu liści wilgotną szmatką pozwoli roślinie na swobodną wymianę powietrza w pomieszczeniu. Dzięki charakterystycznym liściom w kształcie miecza i minimalnym wymogom pielęgnacyjnym, jest Dracena niemal idealną rośliną doniczkową.

Siedlisko
 

Dracena pochodzi z Madagaskaru i innych wysp na Oceanie Indyjskim. Naturalnie rośnie tylko w ciepłym klimacie. Choć w naturalnym środowisku osiąga przyzwoitą wysokość, we wnętrzu jest znacznie mniejsza. Na przykład Fragrant Dracena w tropikalnych częściach Afryki osiąga wysokość do 15 metrów, podczas gdy we wnętrzu ma 1 - 1,8 m wysokości.

Parametry

Nasza Dracena ma 180 cm wysokości, w tym doniczka. Składa się z 3 pni wykonanych z zielonego plastiku. Mniej więcej w połowie palmy zaczynają się liście. Liście wykonane są z tworzywa sztucznego, które jest realistyczne w dotyku i składa się z 61 sztuk. Liście są pięknie podszyte kontrastowym jasnozielonym kolorem, a liście zaczynają się od spodu rośliny. Jest to idealna replika żywej wersji tej palmy. Sztuczna Dracena dostarczana jest w plastikowej doniczce o średnicy 20,32 cm wraz ze sztucznym podłożem pokrytym mchem.

Umieszczenie
 

Nasza Dracena bardzo ładnie wypełni Twoje otwarte i jasne pomieszczenia. Dzięki swojemu realistycznemu wyglądowi będzie piękną ozdobą Twojego domu lub biura i zapomnisz, że ta roślina jest tak naprawdę sztuczna. Pięknie wyróżnia się na cokołach, w salonach i jadalniach, zawsze w najbardziej reprezentacyjnych częściach mieszkania czy domu. Nasza Dracena gwarantuje wprowadzenie egzotyki bezpośrednio do Twojego domu .

Kombinacje

Polecamy łączyć Dracenę z innymi roślinami, które mają swoje naturalne środowisko na wyspach lub w miejscach o suchym klimacie, np. różne kaktusy, draceny lub juki. Przyjemnie też wygląda sama, gdyż jej piękne dwukolorowe liście są same w sobie piękną ozdobą. To nie przypadek, że Dracena jest jedną z najpopularniejszych roślin doniczkowych w historii. Nasza Dracena bardzo dobrze komponuje się również z terakotowymi, betonowymi donicami. Można ją również ładnie uzupełnić dekoracyjnym żwirkiem w jasnym kolorze, który dopełni tę piękną roślinę. Doniczki, a także ozdobny żwir czy zrębki są w ofercie na naszej stronie internetowej.o:p/o:p

Parametry

Kod produktu 20075
Wysokość 180 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka tylko wewnętrzna wkładka
Średnica wkładki 19.8 cm
Liczba łodyg / łodyg 3 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Wysokość liścia 60 cm
Szerokość liścia 9 cm
Liczba arkuszy 61 ks
Materiał arkusza plastikowy
Kolor pnia/łodygi brązowy
Kolor liści zielony
Wysokość pnia / łodygi 75 cm
Ochrona przed promieniowaniem UV nie
Wstaw kolor czarny

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!