Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczna palma Areca 180 cm

Zniżka
9 %
Pierwotnie
810 zł
Tylko dziś
739 zł z VAT
600,81 zł bez VAT
52 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres środa, 24 sierpnia
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta środa, 24 sierpnia
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Areca to rodzaj roślin z rodziny Areca obejmujący około 50 gatunków. Liczne pnie palmy są krzaczasto rozgałęzione, jej liście podzielone są na liczne, błyszczące odcinki wachlarzowate, są naprzeciw siebie. Palma areka jest smukła i dorasta do wysokości 25 metrów. Pień ma średnicę 20-30 cm. Liście pierzaste, do 10 cm szerokości, 1,5 do 2 metrów długości. Palma Areca uprawiana jest jako roślina rolnicza na glebach lekkich, na terenach wilgotnych. Jest uprawiana jako roślina ozdobna w ogrodach na obszarach tropikalnych i subtropikalnych oraz w pomieszczeniach jako roślina doniczkowa. Jest czasami nazywany Drzewem Motyli ze względu na kształt liścia.

Występowanie

Palma areca pochodzi z Malezji, ale jest uprawiana w tropikalnej Azji, Oceanii i Afryce Wschodniej. Typowa palma w kształcie wachlarza rosnąca z przodu iz tyłu Indii, Pakistanu, Cejlonu, Chin, Tajwanu, Półwyspu Malajskiego. Uprawiana jest również na wielu obszarach tropikalnych i subtropikalnych, jeśli pozwala na to klimat. Najbardziej rozpowszechniony jest w Tajlandii, Wietnamie, Malezji, Birmie i Sri Lance. Teraz zaczyna być uprawiana w Afryce Wschodniej.

Parametry

Nasza sztuczna palma Areca ma wysokość 180 cm wraz z doniczką. Jest zakotwiczony w podstawowej plastikowej doniczce o średnicy 17,78 cm. Na trzech plastikowych pniach znajdują się 34 kawałki sztucznych zielonych liści, które są nie do odróżnienia od żywych i sprawiają bardzo naturalne wrażenie.

Lokalizacja

Palma Areca jest przeznaczona do wnętrz. Piękna sztuczna palma ze względu na swoją wysokość nadaje się do dużych reprezentacyjnych holi, świetlic czy przestronnych recepcji. Jest świetnym dodatkiem wszędzie tam, gdzie chcesz mieć trochę zieleni lub nie możesz zadbać o żywą roślinę, czy to z powodu braku światła, czy braku czasu. Zapewnia długą żywotność, a wszystko to przy zerowych wymaganiach konserwacyjnych.

Kombinacje

Polecamy łączyć Arekę z różnymi rodzajami palm, takimi jak Livistona czy Fern, lub wybranymi palmami. Z każdą zielenią stworzy harmonijne wnętrze. Ale potrafi doskonale wyróżniać się w kosmosie i samodzielnie. Bardzo ważny jest wybór doniczki ozdobnej. Prawidłowo dobrana doniczka może podkreślić piękno palmy. W naszej ofercie na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo duży wybór doniczek.

Parametry

Kod produktu 20004
Wysokość 180 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka tylko wewnętrzna wkładka
Szerokość 30 cm
Wstaw wysokość 15 cm
Średnica wkładki 18 cm
Długość pnia / łodygi 74 cm
Liczba łodyg / łodyg 3 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Długość gałęzi 39 cm
Liczba oddziałów 34 ks
Materiał oddziału plastikowy
Szerokość liścia 30 cm
Długość liścia 48 cm
Materiał arkusza plastikowy
Liczba pąków 3 ks
Kolor pnia/łodygi zielony, brązowy
Kolor oddziału zielony
Kolor liści zielony
Kolor pąka zielony
Ochrona przed promieniowaniem UV nie
Wstaw kolor czarny

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!