Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczna Wierzba 180 cm

Zniżka
9 %
Pierwotnie
690 zł
Tylko dziś
629 zł z VAT
511,38 zł bez VAT
Niedostępne
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Wierzba to rodzaj roślin z rodziny wierzbowatych. Wierzby to rodzaj drzew, krzewów lub płożących krzewinek o masywnym, dość powierzchownie ułożonym systemie korzeniowym. Mogą rosnąć wyprostowane lub pełzające, ich gałęzie są wyprostowane lub zwisające. Drzewa, krzewy i krzewinki o zazwyczaj sezonowym ulistnieniu (nieliczne gatunki zimozielone). Pędy o rozgałęzieniach sympodialnych (brak pąka szczytowego), wzniesione do góry, ale u części krzewów i krzewinek także podnoszące się i płożące. Kwiaty wierzby są zazwyczaj dwupienne, bez okwiatu, osadzone w kątach przysadek i zebrane w kotki (bazie).

Wierzba jest drzewem typowym dla nizin, nawet na umiarkowanych wzgórzach. Ma ponad 400 gatunków. Roślina jest wytrzymała i dość odporna na mniej sprzyjające warunki. Aby szybko rosnąć potrzebuje przede wszystkim dużo wilgoci i dużo światła. Możesz też uprawiać ją w półcieniu, ale nie będzie tak bogato ulistniona. Nie wytrzymuje suszy, zwłaszcza jeśli trwa dłużej.

Siedlisko
 

Miejsce pochodzenia tego rodzaju znajduje się prawdopodobnie w górach Azji Wschodniej. Rośliny te rosną na wszystkich kontynentach z wyjątkiem Australii i Antarktydy, z największym rozpowszechnieniem w Chinach, Syberii i przyległych obszarach górskich, w strefie umiarkowanej do zimnej Europy i Ameryki Północnej. Występują również w Japonii, kilka gatunków także w Ameryce Środkowej i Południowej, Afryce i na Bliskim Wschodzie.

Wierzby zwykle rosną nad wodami i w miejscach wilgotnych, w lasach łęgowych, na podmokłych łąkach, torfowiskach lub wzdłuż cieków wodnych.

Parametry

Nasza sztuczna wierzba ma wysokość 180 cm , łącznie z doniczką. Dostarczana jest w plastikowej doniczce o średnicy 20,32 cm na powierzchni podłoża pokrytej mchem. Na 6 pniach wykonanych z drewna naturalnego znajduje się ok. 750 naturalnie zielonych liści, wykonanych z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, dla oka i w dotyku bardzo realistycznego.

Umieszczenie
 

Jeśli chcesz mieć w domu trochę natury, ale nie masz do tego odpowiednich warunków, nasze sztuczne drzewko Wierzba jest właśnie dla Ciebie. Wierba jest przeznaczona do wnętrz. Dzięki pniom wykonanym z naturalnego drewna wygląda jeszcze bardziej realistycznie. Odświeży każde wnętrze swoim naturalnym pięknem. Może być stosowana w salonach , jadalniach i przedpokojach , czy w oranżeriach – słowem wszędzie tam, gdzie nie można zadbać o żywe rośliny, czy to z braku czasu, czy z braku światła.

Kombinacje

W połączeniu z każdą rośliną jest uniwersalna i stworzy z nią idealnie harmonijne wnętrze. Pasuje jej kombinacja z Krotonem , Bambusem , Monsterą . Wierzba doskonale wyróżnia się w przestrzeni i samodzielnie. Bardzo naturalnie sprawdza się zarówno w wysokich, jak i niskich donicach dekoracyjnych.

Możesz też uatrakcyjnić osadzenie w doniczce, umieszczając na powierzchni podłoża drewniane wióry lub też wybrać kamienie ozdobne, których duży wybór również znajdziesz na naszej stronie.

Parametry

Kod produktu 20077
Wysokość 180 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka tylko wewnętrzna wkładka
Wstaw wysokość 17 cm
Średnica wkładki 19.8 cm
Liczba łodyg / łodyg 6 ks
Materiał łodygi / łodygi drewno
Długość gałęzi 15 cm
Szerokość liścia 3 cm
Długość liścia 16 cm
Liczba arkuszy 750 ks
Materiał arkusza plastikowy
Kolor pnia/łodygi brązowy
Kolor oddziału zielony
Kolor liści zielony
Wysokość pnia / łodygi 160 cm
Ochrona przed promieniowaniem UV nie

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!