Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczna palma tropikalna 160 cm

Zniżka
8 %
Pierwotnie
510 zł
Tylko dziś
469 zł z VAT
381,30 zł bez VAT
24 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres czwartek, 30 marca
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta czwartek, 30 marca
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Rośliny tego rodzaju to palmy o cienkim pniu, zwykle kilku pniach z pierścieniowatymi bliznami. Liście roślin są zwisające, jasnozielone, liście lancetowate, różnej wielkości. Największa liczba palm, które potrafią przystosować się do warunków wewnętrznych , pochodzi z wilgotnych tropików. Przy uprawie powinniśmy więc starać się stworzyć dla nich mniej więcej takie same warunki, jakie miały w naturze.

Występowanie

Palmy są typowymi roślinami strefy tropikalnej i subtropikalnej. Tylko kilka gatunków palm rośnie w obszarach cieplejszej strefy umiarkowanej. Palmy są bardzo zróżnicowane, zamieszkują prawie wszystkie typy siedlisk od lasów deszczowych po pustynie. Należą do najbardziej znanych i najczęściej uprawianych roślin. Jest szeroko rozpowszechniona w Azji na obszarach od północno-wschodnich Indii i Chin po północną Tajlandię.

 

Parametry

Nasza sztuczna palma tropikalna jest idealną imitacją żywej rośliny. Jej wysokość to 160 cm, wliczając plastikową donicę o średnicy 15,24 cm . Powierzchnia sztucznego podłoża pokryta jest imitacją mchu.

Ilość zielonych plastikowych pni to 5 sztuk, na których znajduje się 15 pięknych bardzo realistycznych liści. Do jej perfekcji brakuje jedynie ozdobnej doniczki, którą możesz wybrać z naszej oferty wraz z kamieniami dekoracyjnymi.

Umieszczenie
 

Dzięki sztucznej tropikalnej palmie możesz wnieść kawałek zieleni do ciemnych zakamarków wnętrz lub bardzo wilgotnego otoczenia basenów i łazienek . Umieszczenie w domu lub mieszkaniu natychmiast zamieni Twój dom w oazę spokoju . Nadaje się do stosowania w pomieszczeniach takich jak centra handlowe , hotele i restauracje . Sztuczna roślina o bardzo realistycznym wyglądzie uprzyjemni każde wnętrze, niezależnie od tego, czy jest to biuro, jadalnia czy sala konferencyjna. Można ją umieścić w dowolnym miejscu.

Połączenie

Możesz połączyć palmę z inną palmą lub egzotyczną rośliną. Wprowadzi harmonię, która spełni Twoje kryteria estetyczne i praktyczne. Do łączenia polecamy sztuczne palmy tropikalne takie jak figowiec, palma daktylowa i drzewo oliwne. W swoim domu lub miejscu pracy stworzysz inspirujące zielone środowisko, które stanie się częścią Twojego stylu życia. Za ich pomocą łatwo podkreślić zalety pomieszczenia lub odwrotnie, możesz zamaskować niedociągnięcia, podzielić pomieszczenie na strefy i stworzyć niepowtarzalną atmosferę.

Parametry

Kod produktu 20006
Wysokość 160 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka tylko wewnętrzna wkładka
Wstaw wysokość 12 cm
Średnica wkładki 15 cm
Liczba łodyg / łodyg 5 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Wysokość oddziału 19 cm
Wysokość liścia 45 cm
Szerokość liścia 30 cm
Liczba arkuszy 15 ks
Materiał arkusza plastikowy
Kolor pnia/łodygi zielony
Kolor oddziału zielony
Kolor liści zielony
Wysokość pnia / łodygi 75 cm
Wstaw kolor czarny

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!