Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczne drzewo Noga kaczki 180 cm

Zniżka
40 %
Pierwotnie
730 zł
Tylko dziś
439 zł z VAT
356,91 zł bez VAT
Niedostępne
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Drzewo Noga kaczki, ma duże liście ciemnozielonego koloru i 5-9 liści zwisających jak otwarty parasol. Wysokość rośliny Noga kaczki zwykle wynosi 50-100 cm, ale w naturze może dorastać do 30 metrów. Końcówka liścia jest bardzo okrągła. Ze względu na różne odmiany rozmiar liści jest również różny, a nawet istnieją odmiany z wzorami. Dąb wodny to szybko rosnące drzewo. Liście dojrzałego dębu wodnego mają zwykle kształt łopatki, podczas gdy liście niedojrzałych drzew mogą być długie i wąskie. Wielu opisuje ten liść jako przypominający kaczą stopę. Dąb wodny jest szczególnie odpowiedni na drewno, opał, siedlisko dzikiej przyrody i dla leśnictwa ekologicznego. Był szeroko rozpowszechniony w społecznościach południowych jako drzewo cienia. Okleina z drzewa jest z powodzeniem stosowana jako sklejka w pojemnikach na owoce i warzywa.

Występowanie

Dąb wodny rośnie wzdłuż nizin przybrzeżnych od południowego New Jersey i Delaware na południe do południowej Florydy; od zachodniego do wschodniego Teksasu; i na północ w dolinie Missisipi do południowo-wschodniej Oklahomy, Arkansas, Missouri i południowo-zachodniego Tennessee.

Parametry

Nasze sztuczne drzewo Noga kaczki ma 180 cm wysokości, w tym doniczka. Dostarczana jest w plastikowej doniczce o średnicy 25,4 cm i z powierzchnią pokrytą mchem. Ma 1 plastikowy pień i 251 plastikowych liści, które wyglądają realistycznie. Noga kaczki to bardzo ciekawa roślina doniczkowa.

Umieszczenie
 

Nasze piękne sztuczne drzewo Noga kaczki, wiernie imituje żywe drzewo, jest idealnym dodatkiem do centrum handlowego, centrum odnowy biologicznej, w domu, biurze lub gabinetu lekarskiego, w skrócie, wszędzie tam, gdzie nie ma wystarczająco dużo dziennego światła dla roślin, lub tam, gdzie nie ma możliwości, regularnie dbać o żywe rośliny. To sztuczne drzewko jest idealne do zakrycia niedoskonałości lub podkreślenia przestrzeni w Twoim wnętrzu .

Połączenie

Sztuczne drzewo Noga kaczki to bardzo charakterystyczne drzewo. Byłaby piękną towarzyszką dla Szeflera, Anturium czy Trójskrzyn pstry. Dzięki odpowiednio dobranej doniczce ozdobnej możesz jeszcze bardziej podkreślić jej wyjątkowość. Wszystkie wymienione produkty znajdziesz w naszym sklepie internetowym.

Parametry

Kod produktu 20051
Wysokość 180 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka tylko wewnętrzna wkładka
Wstaw wysokość 21 cm
Średnica wkładki 24.9 cm
Liczba łodyg / łodyg 1 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Wysokość liścia 16 cm
Szerokość liścia 7 cm
Liczba arkuszy 215 ks
Materiał arkusza plastikowy
Kolor pnia/łodygi zielony
Kolor oddziału zielony
Kolor liści zielony
Wysokość pnia / łodygi 85 cm
Ochrona przed promieniowaniem UV nie
Wstaw kolor czarny

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!