Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczne drzewo Figowiec 150 cm

Zniżka
8 %
Pierwotnie
490 zł
Tylko dziś
449 zł z VAT
365,04 zł bez VAT
16 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres środa, 6 lipca
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta środa, 6 lipca
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Drzewo Figowiec to gatunek drzewa lub krzewu należący do rodziny morwowatych.

Figowiec to bardzo stara roślina uprawna. Figowiec to liściaste drzewo, zwykle do 10 m wysokości, maksymalnie 15 m. Liście są proste, trój- lub pięcioklapowe, o długości od 10 do 30 cm. Posiada twarde, błyszczące, ciemnozielone, eliptyczne liście. Zewnętrzna kora jest jasnoszara, później brązowoszara, spękana. Niektóre źródła podają, że jest to roślina jednopienna, inne, że jest to roślina dwuliścienna.

Rodzaj Figowiec obejmuje ponad 800 gatunków tropikalnych i subtropikalnych roślin drzewiastych. Drzewa figowe tworzą wtórne pnie z korzeni powietrznych. W naszych warunkach gatunki tropikalne uprawiane są jako rośliny ozdobne.

Występowanie

Pochodzi z Bliskiego Wschodu i Azji Zachodniej, ale uprawiana jest od czasów starożytnych, a obecnie jest uprawiana na całym świecie jako roślina ozdobna i drzewo owocowe. Figowiec Stał się gatunkiem naturalizowanym w lokalnych miejscach w Azji i Ameryce Północnej. Dziś znajdujemy go udomowiony w pasie terytorium od zachodniej części Morza Śródziemnego do północno-wschodnich Indii. 
 

Parametry

Nasze sztuczne drzewo Figowiec ma 150 cm wysokości, łącznie z doniczką. Sztuczne drzewo Figowiec jest szczególnie interesujące z powodu trzech brązowych plastikowych pni i 95 zielonymi liśćmi , które są wysokiej jakości i wyglądają bardzo naturalnie. Drzewo Figowiec jest bardzo gęste. Jest osadzone w doniczce o średnicy 17,78 cm , na powierzchni z imitacją mchu. Zalecamy umieszczenie drzewka Figowiec osadzonego w naszej plastykowej doniczce w ozdobną doniczkę według Twojego wyboru, która będzie wspaniałym dodatkiem do Twojego wnętrza.

Umieszczenie
 

Nasze sztuczne drzewo Figowiec przeznaczone jest do wnętrz . Może być stosowany w salonach, jadalniach i holach lub w oranżeriach . Dzięki naszemu sztucznemu drzewu Figowiec możesz uzupełnić swój dom, szczególnie tam, gdzie żywe rośliny nie rozwijają się lub gdzie nie można regularnie dbać o żywe rośliny.

Kombinacje

Szczególnie wyróżniają się w samotności, ale można je również łączyć z innymi roślinami z naszej oferty. Drzewo figowe zachowuje się bardzo naturalnie w wysokich i niskich donicach ozdobnych . Polecane donice ozdobne można u nas zamówić osobno. Istnieje również możliwość zamówienia odpowiedniego materiału wypełniającego oraz hydro żelu lub innego materiału, który znajdziesz w naszej ofercie.

Parametry

Kod produktu 20060
Wysokość 150 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka tylko wewnętrzna wkładka
Wstaw wysokość 10 cm
Średnica wkładki 17.9 cm
Liczba łodyg / łodyg 3 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Wysokość oddziału 29 cm
Wysokość liścia 21 cm
Szerokość liścia 14 cm
Liczba arkuszy 95 ks
Materiał arkusza plastikowy
Kolor pnia/łodygi brązowy
Kolor oddziału zielony
Kolor liści zielony
Wysokość pnia / łodygi 65 cm
Wstaw kolor czarny

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!