Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczna Paproć drzewiasta 180 cm

Zniżka
40 %
Pierwotnie
870 zł
Tylko dziś
519 zł z VAT
421,95 zł bez VAT
1 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres środa, 22 maja
29,90 zł
Punkty odbioru środa, 22 maja
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Paprocie należą do najbardziej zaskakujących roślin na świecie. Paproć drzewiasta wytwarza pień ze zrośniętych ze sobą zeschniętych kłączy. Pień jest zwykle nierozgałęziony lub słabo rozgałęzia się na szczycie, w każdym wypadku zakończony jest pióropuszem pierzasto podzielonych liści, co przypomina pokrojem kłodzinę palm. Ich liście mogą z łatwością przekraczać długość dwóch metrów. Z daleka wyglądają jak palmy, nawet jeśli nie ma ich z czym pomylić, bo nie mają ze sobą nic wspólnego. Mimo tego, że nie mają kwiatów, nie przeszkodziło im to w byciu jedną z najpopularniejszych roślin w ogrodach, tarasach i mieszkaniach. Paproć drzewiasta ma system korzeniowy, łodygę i liście. Nie ma nasion. Liście nie przypominają liści innych roślin. Ich kolor może wahać się od jasnozielonego do ciemnozielonego. Paprocie drzewiaste na wolności często opadają, ale udaje im się ponownie zakorzenić z nowej pozycji na ziemi i rozpocząć nowy pionowy wzrost.

Siedlisko
 

Najbardziej znane i odporne na mróz paprocie drzewiaste pochodzą z Tasmanii, Nowej Zelandii i Australii. Wymagają półcienia, ale tolerują również zacienione miejsca. W naszym suchym i letnim klimacie nie lubią miejsca bezpośrednio nasłonecznionego. Paproć drzewiasta jest znana z tego, że dobrze prosperuje w silnym cieniu, w którym niewiele innych roślin przetrwa. 
 

Parametry

Nasza sztuczna Paproć drzewiasta ma 180 cm wysokości, łącznie z doniczką. Drzewo jest osadzone w doniczce i ma 5 sztucznych pni, a na drzewie znajduje się 128 sztucznych zielonych liści, których nie da się odróżnić od żywych. Przeznaczona jest do wnętrz . Dostarczamy ją w plastikowej doniczce o średnicy 25,4 cm. Powierzchnia sztucznego podłoża pokryta jest imitacją mchu.

Umieszczenie
 

Jeśli potrzebujesz roślinę w pomieszczeniu, w którym nie ma wystarczającej ilości światła, Paproć drzewiasta jest właściwym wyborem. Zawsze będzie wyglądać atrakcyjnie. Najbardziej eksponuje się w rogu pokoju lub na skraju szafy. Również nadaje się do umieszczenia w pomieszczeniach reprezentacyjnych . Paproć to piękny dodatek dekoracyjny do wszystkich wnętrz, zapewniający przyjemny wygląd i wystrój pomieszczenia. Nadaje się do stosowania nawet w bardzo wymagających przestrzeniach wewnętrznych (brak światła, miejsca dla palących). Jest łatwa w obsłudze i zapewnia długą żywotność - wszystko bez konserwacji.

Kombinacje

Tęsknisz za orzeźwiającą i tajemniczą leśną atmosferą, która rozprzestrzeni się po Twoim mieszkaniu i nie wiesz jak to osiągnąć? Idealnym rozwiązaniem są urocze paprocie - rośliny doniczkowe o fascynujących liściach, które ubiorą Twój dom w najpiękniejsze odcienie zieleni.

Z naszą sztuczną Paprocią drzewiastą można łączyć byliny , skalniaki , paprocie i trawy ozdobne o różnych kolorach i rozmiarach. Polecamy umieścić ją w ozdobnej doniczce, których duży wybór znajdziesz również w naszym sklepie internetowym.

Parametry

Kod produktu 20053
Wysokość 180 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka tylko wewnętrzna wkładka
Wstaw wysokość 22 cm
Średnica wkładki 23.9 cm
Liczba łodyg / łodyg 5 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Wysokość liścia 40 cm
Szerokość liścia 10 cm
Liczba arkuszy 128 ks
Materiał arkusza plastikowy
Liczba pąków 30 ks
Kolor pnia/łodygi brązowy
Kolor liści zielony
Wysokość pnia / łodygi 35 cm
Wstaw kolor czarny

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!