Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczny Figowiec dębolistny 150 cm

Zniżka
8 %
Pierwotnie
520 zł
Tylko dziś
479 zł z VAT
389,43 zł bez VAT
95 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres czwartek, 18 sierpnia
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta czwartek, 18 sierpnia
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Fikus lirolistny (Ficus Lirata), odnosi się tylko do gatunków ozdobnych z tego rodzaju, zwłaszcza tych o twardych, błyszczących, ciemnozielonych, eliptycznych liściach. Rodzina drzew figowych obejmuje ponad 800 gatunków tropikalnych i subtropikalnych roślin drzewiastych. Drzewa figowe tworzą wtórne pnie z korzeni powietrznych. W naszych warunkach gatunki tropikalne uprawiane są jako rośliny ozdobne. Figowiec to gatunek subtropikalny z basenu Morza Śródziemnego. Figowiec to drzewo lub krzew liściasty, zwykle dorastający do wysokości 10 m, ale nie więcej niż 15 m. Liście są proste, długości od 10 do 30 cm. Niektóre źródła podają, że jest to roślina jednopienna, inne, że jest to roślina dwuliścienna. Miąższ i niedojrzałe owoce są trujące.

Siedlisko
 

Pochodzi z Bliskiego Wschodu i Azji Zachodniej, ale uprawiana jest od czasów starożytnych, a obecnie jest uprawiana na całym świecie jako roślina ozdobna i drzewo owocowe. W lokalnych miejscach w Azji i Ameryce Północnej stał się gatunkiem naturalizowanym. 
 

Parametry

Nasze sztuczne drzewo figowe ma 150 cm wysokości razem z doniczką. Składa się z 6 pni wykonanych z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Liście zaczynają się w połowie pni. Liście wykonane są z tworzywa sztucznego, które jest realistyczne w dotyku i składa się z 95 sztuk. Mają naturalny zielony kolor i wzdłuż krawędzi stają się białe. Jest to idealna replika żywej wersji tego drzewa figowego. Nasze drzewko figowe dostarczane jest w ozdobnym wkładzie o średnicy 17,78 cm wraz ze sztucznym podłożem pokrytym imitacją mchu.

Umieszczenie
 

Nasze sztuczne drzewo figowe bardzo ładnie wypełni otwarte i jasne pomieszczenia. Dzięki swojemu realistycznemu wyglądowi będzie piękną ozdobą Twojego domu lub biura i zapomnisz, że to drzewo figowe jest tak naprawdę sztuczne. Można go bardzo ładnie postawić na mniejszym stole, postumencie lub w doniczce. Nasze sztuczne drzewo figowe wprowadzi egzotykę bezpośrednio do Twojego domu.

Kombinacje

Sztuczne drzewo figowe bardzo dobrze łączy się z innymi gatunkami drzewa figowego , ale także z różnymi palmami . Jeśli martwisz się, że nie będziesz w stanie umieścić żadnej z kwitnących roślin w pokoju obok tego Drzewa Figowego, jest to duży błąd. Bardzo ładnie komponuje się np. z Draceną czy Kamelią . To drzewo figowe świetnie prezentuje się w naszych plastikowych doniczkach Sandy, które znajdziecie w naszej ofercie. Możesz także uatrakcyjnić sadzenie w doniczce, umieszczając na powierzchni podłoża drewniane zrębki, których duży wybór znajdziesz również na naszej stronie internetowej.

Parametry

Kod produktu 20062
Wysokość 150 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka tylko wewnętrzna wkładka
Wstaw wysokość 10 cm
Wstaw szerokość 16 cm
Liczba łodyg / łodyg 6 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Wysokość oddziału 20 cm
Materiał oddziału plastikowy
Szerokość liścia 8 cm
Długość liścia 20 cm
Liczba arkuszy 95 ks
Materiał arkusza plastikowy
Kolor pnia/łodygi brązowy
Kolor oddziału zielony
Kolor liści biały, zielony
Wysokość pnia / łodygi 50 cm
Ochrona przed promieniowaniem UV nie

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!