Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczne drzewo Fikus liana 150 cm

Zniżka
9 %
Pierwotnie
560 zł
Tylko dziś
509 zł z VAT
413,82 zł bez VAT
60 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres czwartek, 30 marca
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta czwartek, 30 marca
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Fikus Benjamina to krzew lub roślina drzewiasta uprawiana szeroko jako ozdobna, należąca do rodziny morwowatych (Moraceae). Fikus Benjamina to zawsze zielone drzewo ozdobne, które jest jedną z najpopularniejszych roślin doniczkowych. Ma lekko opadające gałęzie i jajowate spiczaste liście. Figowiec to liściasta roślina o płytkich korzeniach i szerokim, wiecznie zielonym liściu i jasnej, lekko szarawej, gładkiej korze. W warunkach dzikich roślina osiąga wysokość 15-20 m. Fikus Benjamina lubi dużą ilość światła, ale nie należy ustawiać go przy oknie wychodzącym na południe, gdyż nie znosi silnego i bezpośredniego nasłonecznienia. Wielobarwne odmiany wymagają więcej światła i umieszczenia w ciepłym miejscu. Figowiec Benjamina wymaga umiarkowanej wilgotności, światła, bez przeciągów i temperatury co najmniej 10 stopni Celsjusza.

Występowanie

Fikus pochodzi z Azji i Australii, a konkretnie z Indii i Bali. Także z północy i południa Australii, Bhutanu, Kambodży, Chin, Filipin, Laosu, Malezji, Nepalu, Nowej Gwinei, Tajlandii, Wietnamu i Pacyfiku. W warunkach naturalnych znajduje się w lasach tropikalnych o średniej wysokości 400-800 m n.p.m. Rozwija się na glebach piaszczystych i wapiennych wzdłuż rzek i strumieni; jego uprawa rozprzestrzeniła się na cały świat. Jest to roślina ozdobna, która ze względu na atrakcyjny kształt i tolerancję na różne warunki środowiskowe jest wysoko ceniona jako roślina doniczkowa.

Parametry

Nasze sztuczne drzewko Fikus Benjamina ma wraz z doniczką 150 cm wysokości. Dostarczana jest w plastikowej doniczce o średnicy 20,32 cm. Powierzchnie sztucznego podłoża uzupełnia dekoracyjny keramzyt. Na pniu naturalnego drewna znajduję się 1200 naturalnych zielonych liści na brzegu w kolorze białym, co jest bardzo typowe dla tego figowca. Liście wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, ale nie do odróżnienia od naturalnego.

Umieszczenie
 

Sztuczny Fikus jest przeznaczony do wnętrz . Jest to jedno z najpopularniejszych drzewek do domu . Odświeża każdą przestrzeń swoim naturalnym pięknem. Może być stosowany w salonach , jadalniach i holach lub w oranżeriach. Szczególnie wyróżniają się w samotności, ale można go również łączyć z innymi roślinami z naszej oferty.

Kombinacje

Polecamy łączenie Fikusów z różnymi wariantami innych rodzajów Fikusów z naszej oferty. Ładnie aranżuje się oprócz wspomnianego Fikusa z innymi sztucznymi „wiecznie zielonymi” drzewami, takimi jak Difenbachia, Alokazja lub Zamiokulkas. Ponieważ nasz sztuczny Fikus ma kolorowe liście, warto wybrać doniczkę ozdobną, zwłaszcza jednokolorową lub z drobnym wzorem. Wybierz z naszej szerokiej oferty.

Parametry

Kod produktu 20082
Wysokość 150 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka tylko wewnętrzna wkładka
Wstaw wysokość 17 cm
Średnica wkładki 20.1 cm
Liczba łodyg / łodyg 3 ks
Materiał łodygi / łodygi drewno
Wysokość liścia 7.5 cm
Szerokość liścia 4.5 cm
Liczba arkuszy 1200 ks
Materiał arkusza plastikowy
Kolor pnia/łodygi brązowy
Kolor oddziału brązowy
Kolor liści zielony, biały
Wysokość pnia / łodygi 60 cm
Ochrona przed promieniowaniem UV nie
Wstaw kolor czarny

Opinie

5 z 5
5 1x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x
1 ocena