Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczne drzewo bananowe 160 cm

Zniżka
10 %
Pierwotnie
520 zł
Tylko dziś
469 zł z VAT
381,30 zł bez VAT
30 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres środa, 6 lipca
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta środa, 6 lipca
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Banan to rodzaj ziół z rodziny Banaceae (Musaceae). Obejmuje zarówno gatunki karłowate zaledwie kilkadziesiąt centymetrów, jak i przedstawicieli wyższych ziół (do 16 metrów). Owoce bananowca, banany są pożądanym towarem, dla którego członkowie rodziny Musa byli uprawiani i różnie hodowani. Oprócz dobrze znanych odmian bananów miękkich i słodkich, istnieją również pokrewne banany skrobiowe do gotowania. Na wolności liście są rozdarte, co jest spowodowane wiatrem. Są nie tylko piękne i fascynujące, ale mają też wartość użytkową. Stosowane są w formie talerza lub papieru do pakowania.

Występowanie

Banany zostały po raz pierwszy wymienione w tekstach buddyjskich w 600 rpne. Pierwszy prawdziwy sad bananowy opisano w Chinach około 200 roku. Około 650 roku islamscy zdobywcy importowali banany do Palestyny. Arabscy nabywcy rozprzestrzeniali następnie banany w większości krajów Afryki. W 1502 roku portugalscy koloniści zbudowali pierwsze sady bananowe na Karaibach iw Ameryce Środkowej.

Parametry

Nasze sztuczne drzewo bananowe ma 155 cm wysokości, łącznie z doniczką. Dostarczana jest w podstawowej doniczce ze sztucznego tworzywa sztucznego o wysokości 14 cm i średnicy 17,5 cm. Sama roślina ma około 141 cm. Składa się z 3 szczepów, a liście zaczynają się na około 35 cm wysokości. Szczepy wykonane są z zielonego plastiku. Na drzewie znajduje się 10 zielonych gałązek z tworzywa sztucznego i 10 doskonale dopracowanych zielonych tekstylnych liści.

Lokalizacja

Wnieś trochę zieleni do swojego wnętrza dzięki temu sztucznemu drzewu bananowemu, które wygląda jak żywe. Bananowiec ma 155 cm wysokości i jest idealnym sposobem na ożywienie wnętrza Twojego domu lub biura. Roślina z perfekcyjnymi detalami, która sprawia, że wygląda realistycznie i nigdy nie zawodzi. Jest stworzony dla tych, którzy chcą mieć zieleń w gospodarstwie domowym, ale nie mają wystarczająco dużo czasu, aby o nią zadbać.

Kombinacje

Drzewo bananowe to egzotyczne drzewo, które nie potrzebuje towarzysza i może wyróżniać się jako pasjans. Ale jeśli chcemy go łączyć z innymi roślinami, jest wszechstronny. Polecamy łączyć go z różnymi wariantami rodziny Araceae, takimi jak: Anthurium, Allocasia czy Kala, z którymi tworzy idealnie harmonijne wnętrze.

Polecamy zamontować go w ozdobnej doniczce, którą można zamówić w naszym e-sklepie.

Parametry

Kod produktu 20259
Wysokość 160 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka tylko wewnętrzna wkładka
Wstaw wysokość 14 cm
Średnica wkładki 17.5 cm
Liczba łodyg / łodyg 3 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Liczba arkuszy 10 ks
Materiał arkusza tekstylia
Kolor pnia/łodygi zielony
Kolor oddziału zielony
Kolor liści zielony

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!