Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczny bambus 180 cm

Zniżka
7 %
Pierwotnie
550 zł
Tylko dziś
509 zł z VAT
413,82 zł bez VAT
Niedostępne
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Bambusy to wieloletnie drzewa lub krzewy. Bambusy należą do roślin z rodziny wiechlinowatych, niektóre gatunki są niskie i pokrywają glebę, inne są wysokie i mogą dorastać do wysokości około 40 lub 50 m. Niektóre gatunki mają zdolność rozprzestrzeniania się z miejsca posadzenia do środowiska. Wiele gatunków rośnie w formie gęstej roślinności. Bambusy kwitną corocznie lub, u niektórych gatunków, co 12 lub nawet 120 lat, przy czym wszystkie rośliny w jednym regionie kwitną jednocześnie. Po przekwitnieniu rośliny zwykle umierają. Liście są ciemnozielone, kształtu lancetowatego. Mają kłosy kwiatów z 6 pręcikami ułożonymi w miotły. Owocem są zboża, owoce pestkowe lub jagody. Bambusy należą do najszybciej rosnących roślin na świecie – czasami łodyga rośnie z prędkością do 1 metra na dobę.

Siedlisko
 

Bambusy występują w strefie tropikalnej, subtropikalnej i rzadziej w strefie umiarkowanej. W szczególności występują w południowo-wschodnich Stanach Zjednoczonych oraz w całej Ameryce Środkowej i Południowej, a także w prawie całej Afryce na południe od Sahary oraz w Azji od Indii, Japonii i południowo-wschodnich Chin po północną Australię. Bambusy rosną również na znacznych wysokościach. Pierwsze bambusy dotarły do Europy pod koniec XIX wieku, ale większość znanych obecnie gatunków została sprowadzona przez ogrodników niemieckich, belgijskich i holenderskich dopiero na początku lat 90. XX wieku.

Parametry

Nasza sztuczna roślina bambusowa ma 180 cm wysokości, łącznie z doniczką. Ten sztuczny Bambus zaciekawi sześcioma jasnobrązowymi naturalnymi pniami i wysokiej jakości 498 zielonymi liśćmi, które są wykonane z tworzywa sztucznego, ale naturalne w dotyku. Nasz Bambus ma bardzo gęsty wygląd. Dostarczany jest w doniczce o średnicy 17,78 cm ,na powierzchni podłoża pokrytej mchem . Bambus dodajemy w doniczce, którą można z łatwością umieścić w doniczce ozdobnej, stanowiąc wspaniały dodatek do Twojego wnętrza.

Umieszczenie
 

Jest kilka powodów, dla których warto wybrać bambus przy urządzaniu swojego wnętrza . Ponieważ nasz Bambus wykonany jest z naturalnego drewna, charakteryzuje się dużą trwałością i twardością. Nasz Bambus przeznaczony jest do wnętrz, jest odpowiednim zamiennikiem żywej wersji tej rośliny. Jeśli nie masz wystarczająco dużo czasu, aby zająć się żywym Bambusem, to nasza replika tej rośliny jest właściwym wyborem. Bambusy wnoszą do mieszkania lub domu egzotykę, są najlepszym wyborem do wnętrza wybudowanego w stylu azjatyckim. Dodatkowo służą do przyzwoitego podziału otwartej przestrzeni, mogą wypełnić problematyczne zakamarki lub stworzyć nietuzinkowy żywopłot. Nadają się szczególnie do nowoczesnych domów.

Kombinacje

Zaletą Bambusa jest również to, że można go ładnie harmonizować z różnymi materiałami i stylami, dlatego na naszej stronie z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Polecamy kombinację z Monsterem lub Draceną . Nie mniej ważny jest wybór odpowiedniej doniczki, a do udekorowania całej rośliny można wykorzystać również ozdobne wiórki lub kamienie, które znajdziecie na naszej stronie.

Parametry

Kod produktu 20065
Wysokość 180 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka tylko wewnętrzna wkładka
Średnica wkładki 17.2 cm
Liczba łodyg / łodyg 6 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Szerokość liścia 1 cm
Długość liścia 11 cm
Liczba arkuszy 498 ks
Materiał arkusza plastikowy
Kolor pnia/łodygi brązowy
Kolor liści zielony
Ochrona przed promieniowaniem UV nie

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!