Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczna roślina Monstera 140 cm

Zniżka
11 %
Pierwotnie
370 zł
Tylko dziś
329 zł z VAT
267,48 zł bez VAT
Niedostępne
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Monstera jest jedną z niewymagających i wdzięcznych roślin doniczkowych. Te pnącza są szczególnie interesujące ze względu na duże, zielone liście. Tworzą długie i grube łodygi pnące, tworzące w węzłach korzenie powietrzne, Tkanki tych roślin zawierają liczne trichosklereidy, które są odpowiedzialne za ich drewnienie. Dzięki ich pięknu i bezpretensjonalności możemy zobaczyć Monstery w domach, restauracjach, biurach i innych przestrzeniach komercyjnych. Monstera pochodzi z tropikalnych lasów deszczowych Meksyku, Peru i Ekwadoru, gdzie najczęściej wspina się wokół innych roślin i drzew, aby uzyskać więcej światła, często dorastając do wysokości 20-30 m, a jej ogromne liście mają ponad 2 m. Uwielbia wilgotne lasy i rośnie nawet na wysokości powyżej 1500 metrów nad poziomem morza. Do tej pory znanych jest ponad 50 gatunków Monster, z których niektóre są również uprawiane jako rośliny doniczkowe.

Siedlisko
 

Monstery to potężne pnącza, z wiekiem drewniejące do postaci lian. Występują wyłącznie w tropikalnej Ameryce. Rodzaj obejmuje około 50 gatunków i jest szeroko rozpowszechniony w wilgotnych tropikach od Meksyku po Brazylię. Największe ośrodki różnorodności gatunkowej znajdują się w Ameryce Środkowej w Panamie i Kostaryce, inne mniejsze ośrodki znajdują się w południowym Meksyku i północnej części południowoamerykańskich Andów. Monstera Adansonia to także jedyny gatunek z tego rodzaju na Karaibach i u wybrzeży Brazylii.

Parametry

Nasza sztuczna roślina Monstera ma 140 cm wysokości, łącznie z doniczką. Dostarczana jest w plastikowej doniczce o średnicy 17,78 cm, pokrytej na powierzchni podłoża ozdobną keramzytem. Na trzech sztucznych łodygach znajduje się 26 plastikowych listków o pięknym zielonym kolorze. Liście, mimo że są wykonane z tworzywa sztucznego, dają realistyczne wrażenie i ich detale są wypracowane tak, aby nie było można ich odróżnić od żywych. Aby uzyskać jeszcze bardziej naturalny efekt, niektóre liście mają również kolor jasnozielony.

Umieszczenie
 

Sztuczna roślina Monstera przeznaczona jest do użytku wewnętrznego .

Jeśli potrzebujesz roślinę w pomieszczeniu, w którym nie ma wystarczającej ilości światła lub w którym zabrakło by pielęgnacji żywych roślin, Monstera jest właściwym wyborem. Zawsze będzie wyglądać atrakcyjnie. Wypełni każdą pustą przestrzeń w Twoim wnętrzu. Nadaje się również do postawienia w pomieszczeniach reprezentacyjnych. Monstera to piękny dodatek dekoracyjny do wszystkich wnętrz, zapewniający przyjemny wygląd i wystrój pomieszczenia. Nadaje się do stosowania nawet w bardzo wymagających przestrzeniach wewnętrznych (brak światła, miejsca dla palących). Jest łatwy w obsłudze i zapewnia długą żywotność - wszystko bez konserwacji.

Kombinacje

Nasza piękna Monsterę możesz kombinować z dowolna rośliną z naszej oferty. Wspaniale wygląda w połączeniu z Fikusem lub palmą Areka. Razem stworzą wspaniały klimat lasu. Nic nie zepsujesz nawet w połączeniu z kwitnącymi roślinami, takimi jak Strelicja czy Wisteria. Warto również wybrać odpowiednią doniczkę ozdobną, która zwielokrotni jej piękno. Jeśli zainwestowałeś w roślinę, zainwestuj w doniczkę, ma to swoje uzasadnienie. Polecamy również dobranie odpowiedniego materiału wypełniającego, który również znajdziecie na naszej stronie internetowej.

Parametry

Kod produktu 20041
Wysokość 140 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka tylko wewnętrzna wkładka
Średnica wkładki 17.78 cm
Liczba łodyg / łodyg 3 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Liczba arkuszy 26 ks
Materiał arkusza plastikowy
Ochrona przed promieniowaniem UV nie

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!