Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczna roślina Trójskrzyn 100 cm

Zniżka
13 %
Pierwotnie
310 zł
Tylko dziś
269 zł z VAT
218,70 zł bez VAT
22 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres środa, 24 sierpnia
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta środa, 24 sierpnia
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Trójskrzyn, kodieum, kroton (Codiaeum) – rodzaj roślin z rodziny wilczomleczowatych. Ze względu na swój mocny, wręcz krzykliwy kolor często porównywany jest do płonącego ognia. Kroton uwielbia dużo światła i wilgoci. Dzięki różnorodności kształtów i kolorów jest jedną z ulubionych roślin w domu. Im bardziej Trójskrzyn stoi w jasnym i słonecznym miejscu, tym piękniejszy i bardziej wyrazisty jest rysunek liści. Tylko w gorące letnie miesiące musi być chroniony przed silnym południowym słońcem. Musi być obficie podlewany, aby gleba była zawsze lekko wilgotna. Ziemia nie może wyschnąć. Od wiosny do lata należy go nawozić co dwa tygodnie. Należy do roślin trujących. W jego łodydze znajduje się trujący sok mleczny. Zawiera alkaloidy - niebezpieczne trucizny nerwowe. U osób wrażliwych powoduje wysypki, pęcherze i egzemę. Po spożyciu mogą wystąpić objawy zatrucia takie jak wymioty, biegunka, podrażnienie błon śluzowych. Z dala od zasięgu dzieci.

Występowanie

Pochodzi głównie z Azji, gdzie często dorasta do rozmiarów porządnego krzewu. Kroton został sprowadzony do Europy w XIX wieku z Indii i Malezji. Od tego czasu przeszedł znacznym krzyżowaniem, w wyniku którego liście wybarwiają się różnymi odcieniami brązu, czerwieni, pomarańczy, żółci oraz różnymi kształtami i rozmiarami. Szczególnie zimą wymaga większej wilgotności.

Parametry

Nasza sztuczna roślina Trójskrzyn ma 100 cm wysokości, łącznie z doniczką. Dostarczany jest w plastikowej doniczce o średnicy 17,78 cm , powierzchnia sztucznego podłoża pokryta jest mchem. Składa się z 2 plastikowych pni, na których znajduje się 136 sztucznych liści, które są stopniowo wybarwione od zielonego poprzez żółty, pomarańczowy do czerwonego. Liście wykonane są z wysokiej jakości sztucznego tworzywa, ale nie da się ich odróżnić od żywych.

Umieszczenie

Trójskrzyn jest przeznaczony do wnętrz . Czerwony, żółty i pomarańczowy to kolory powszechnie określane jako kolory jesienne. Głównie dlatego, że właśnie tą jesienną paletę kolorystyczną oferują nam liście drzew przed nadejściem zimy. Nawet rośliny doniczkowe z tak wybarwionymi liśćmi będą oferować Ci jesienne kolory przez cały rok. Tak samo jest z Krotonem. Jeśli więc chcesz mieć kolory jesieni w swoim wnętrzu przez cały rok, to nasz sztuczny Kroton jest dla Ciebie odpowiedni.

Najbardziej wyróżni się w jasnym miejscu w Twoim salonie lub łazience. Nadaje się wszędzie tam, gdzie żywe rośliny nie rozwijają się. Dzięki mocnym kolorom gwarantuje, że rozświetli Twój dom w każdym miejscu, które wybierzesz, aby go ulokować.

Kombinacje

Dzięki pięknej kolorystyce nasz sztuczny Trójskrzyn z pewnością zrobi wrażenie nawet w samotności. Jeśli jednak chcesz go połączyć z innymi roślinami, polecamy czysto zielone rośliny i drzewa.

Ponieważ nasze Krotony sprzedajemy osadzone w plastikowej doniczce, na naszej stronie internetowej w kategorii "Doniczki i skrzynki" można znaleźć doniczki ozdobne, do których można wstawić tę roślinę.

Parametry

Kod produktu 20056
Wysokość 100 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka tylko wewnętrzna wkładka
Wstaw wysokość 15 cm
Średnica wkładki 17.2 cm
Liczba łodyg / łodyg 2 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Liczba oddziałów 4 ks
Wysokość liścia 21 cm
Szerokość liścia 12 cm
Liczba arkuszy 136 ks
Materiał arkusza plastikowy
Kolor pnia/łodygi brązowy
Wysokość pnia / łodygi 50 cm
Ochrona przed promieniowaniem UV nie
Wstaw kolor czarny

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!