Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczna roślina figowiec 75 cm

Zniżka
10 %
Pierwotnie
400 zł
Tylko dziś
359 zł z VAT
291,87 zł bez VAT
30 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres piątek, 8 lipca
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta piątek, 8 lipca
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Drzewo figowe to ozdobne, wiecznie zielone, długowieczne drzewo, które należy do popularnych roślin domowych . Jest mało wymagające i ma elegancki wygląd. Rośnie wielokrotnie w sposób pnący. Roślina ma owalne, błyszczące, ciemnozielone skórzaste liście do 30 cm długości. Liście mają wyraźną żyłę centralną. Młode liście przed rozwinięciem są pokryte rdzawoczerwonym liściem ochronnym. Roślina nie kwitnie i nie owocuje do 30 roku życia.

Kiedy liść lub gałązka zostanie złamana, z rany wycieka biały gęsty sok zawierający kauczuk.

Występowanie

Roślina pochodzi z ciepłych rejonów Indii , gdzie naturalnie żyje na łonie natury, a w swoim naturalnym środowisku na obszarach tropikalnych i subtropikalnych rośnie do masywnych rozmiarów drzewa o wysokości ponad 30 metrów. Słabo przystosowuje się do zmian w środowisku, co znajduje odzwierciedlenie w opadaniu liści.

Parametry

Nasza sztuczna roślina figowiec ma 75 cm wysokości, łącznie z doniczką. Dostarczana jest w sztucznej doniczce , która ma średnicę 20,32 cm i na powierzchni wypełnienia znajduje się imitacja mchu. Składa się z trzech plastikowych pni i 84 plastikowych zielonych liści, które są realistyczne w dotyku. Roślina przeznaczona jest do wnętrz . Roślina Figowiec sprawi, że będziesz cieszyć się jego widokiem w swoim domu przez wiele lat.

Umieszczenie

Roślina Figowiec ozdabia wiele salonów lub miejsc pracy . To naprawdę elegancka roślina domowa . Znajdują swoje miejsce w salonie, sypialni, łazience i kuchni, a najwięksi miłośnicy zieleni nie wahają Figowcem wypełnić i ostatnią wolną przestrzeń w pokoju. Krótko mówiąc, nasze sztuczne rośliny to najpiękniejszy dodatek, którym możemy uzupełnić nasz dom, zwłaszcza tam, gdzie żywe rośliny nie rozwijają się.

Kombinacje

Figowiec możemy łączyć z różnymi wariantami innych drzew figowych z naszej oferty.

Można go umieścić w wysokiej, smukłej doniczce, ale świetnie będzie też wyglądać w klasycznej okrągłej doniczce lub w misce. Polecane doniczki ozdobne można zamówić osobno a także odpowiednie wypełnienie lub hydro żel, które znajdziesz w naszej ofercie. Połączenie z keramzytem lub ozdobnym żwirem to doskonały wybór.

Parametry

Kod produktu 20061
Wysokość 75 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka tylko wewnętrzna wkładka
Wstaw wysokość 18 cm
Średnica wkładki 19.8 cm
Liczba łodyg / łodyg 3 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Wysokość liścia 20 cm
Szerokość liścia 12 cm
Liczba arkuszy 84 ks
Materiał arkusza plastikowy
Liczba pąków 3 ks
Kolor pnia/łodygi zielony
Kolor liści zielony
Kolor pąka fialová
Wstaw kolor czarny

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!