Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczna palma Kentia 150 cm

Zniżka
40 %
Pierwotnie
650 zł
Tylko dziś
389 zł z VAT
316,26 zł bez VAT
93 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres piątek, 26 kwietnia
29,90 zł
Punkty odbioru piątek, 26 kwietnia
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Palma Kentia , również nazywana Paradise Palm, Sentry Palm i Thatch Palm. Jest to stosunkowo wolno rosnący i elegancki gatunek palmy, często sadzony w grupach po trzy lub więcej roślin jednocześnie. Jest to idealna palma do uprawy w domu, ale rośnie również na terenach przybrzeżnych południowej Kalifornii. W Wielkiej Brytanii Palma otrzymywała pierwszeństwo w 1885 roku, gdzie Journal of Horticulture skomentował, że: „Te palmy Kentias są ze względu na ich wspaniałe piękno i trwałe właściwości bardziej poszukiwane niż prawie wszystkie inne palmy”. Kolejny powód ich popularności można przypisać królowej Wiktorii , która wyhodowała je we wszystkich swoich domach i poleciła umieścić palmy Kentie wokół jej trumny.

Siedlisko
 

Palma Kentia pochodzi z wyspy Lord Howe, małego kawałka ziemi u wschodniego wybrzeża Australii. Wyspa daje Palmie swoją botaniczną nazwę Howea forsteriana. Rośnie powoli, więc osiągnięcie maksymalnej wysokości 10 metrów może zająć dziesiątki lat. Gatunek ten jest uważany przez Światową Unię Ochrony Przyrody za wrażliwy. Uprawia się ją na wyspie Lord Howe, zbierając dzikie nasiona i kiełkując je na eksport do świata jako roślina ozdobna. Jednak handel nasionami i sadzonkami jest ściśle regulowany.

Parametry

Nasza sztuczna palma Kentia ma wysokość 150 cm wraz z doniczką. Jego 4 łodygi są plastikowe, ale mają bardzo autentyczną strukturę. Palma ma 38 liści w dwóch odcieniach naturalnej zieleni, aby osiągnąć najbardziej naturalny efekt Palmy jako całości. Dostarczana jest w podstawowej plastikowej doniczce o średnicy 20,32 cm, której powierzchnię sztucznego podłoża uzupełnia ozdobna keramzyt.

Lokalizacja

Jeśli chcesz wprowadzić do swojego domu tropikalną atmosferę, nie możesz przegapić naszej Palma Kentia. Roślina ta będzie świetnie wyglądać w każdym miejscu w Twoim domowym biurze . Jest również doskonałą ozdobą do zastosowania w galeriach handlowych czy kawiarniach . Ożywi każde pomieszczenie i nada mu prawdziwie niepowtarzalny uśmieszek. Tropikalna palma Kentia to piękny dodatek dekoracyjny do każdego domu lub przestrzeni publicznej, dlatego możemy ją tylko Wam polecić.

Kombinacje

Naszą palmę Kentia można łączyć z innymi rodzajami palm z naszej oferty. Odpowiednie jest również łączenie z roślinami dolistnymi, takimi jak Difenbachia , Monstera lub Allocasia. Jednak może w pełni wybić się jako jednostka. Jej piękno błyszczy np. w jednokolorowej doniczce, ale może wytrzymać też wielokolorową kombinację. W zależności od upodobań możesz wybrać doniczki niskie lub wysokie. Wszystkie wymienione produkty znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Parametry

Kod produktu 20010
Wysokość 150 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka tylko wewnętrzna wkładka
Wstaw wysokość 15 cm
Średnica wkładki 19.8 cm
Liczba łodyg / łodyg 4 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Liczba oddziałów 38 ks
Materiał oddziału plastikowy
Wysokość liścia 13 cm
Szerokość liścia 1 cm
Materiał arkusza plastikowy
Kolor pnia/łodygi zielony, brązowy
Kolor liści zielony
Wysokość pnia / łodygi 55 cm
Ochrona przed promieniowaniem UV nie
Wstaw kolor czarny

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!