Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczne drzewo Filodendron 140 cm

Zniżka
10 %
Pierwotnie
690 zł
Tylko dziś
619 zł z VAT
503,25 zł bez VAT
39 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres czwartek, 18 sierpnia
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta czwartek, 18 sierpnia
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Filodendron to duży rodzaj roślin kwiatowych z rodziny obrazkowatych. Filodendron to roślina ciepłolubna. Poza podstawowym, podziemnym systemem korzeniowym, wiele gatunków filodendronów tworzy powietrzne korzenie podporowe, pojawiające się poniżej węzłów łodygi. Łodyga podtrzymuje liście, kwiaty i owoce, transportuje wodę i substancje rozpuszczone między korzeniami, magazynuje składniki odżywcze i wytwarza nową żywą tkankę.

Budowa morfologiczna liści u roślin z rodzaju filodendron jest bardzo zróżnicowana. Blaszki liściowe, w zależności od gatunku, są równowąskie do lancetowatych, jajowate, eliptyczne, sercowate, strzałkowate, oszczepowate, skrzypcowate, trójdzielne do trójsiecznych, trójlistkowe do pięciolistkowych oraz pierzastozłożone do podwójnie pierzastozłożonych. Łodyga roślin dojrzałych składa się z krótkich, sympodialnie rozgałęziających się segmentów, na których wyrasta pojedynczy katafil i liść właściwy. Jakość Filodendronów polega na tym, że nie mają one jednego typu liści na tej samej roślinie. Zamiast tego mają niedojrzałe liście i liście dorosłe, które się mogą drastycznie od siebie różnić.

Siedlisko
 

W klimacie umiarkowanym można Filodendrony uprawiać na zewnątrz w zacienionych miejscach. Najlepiej rozwijają się na wilgotnych glebach o dużej zawartości substancji organicznych. Jest to roślina pochodząca pierwotnie z lasów deszczowych Ameryki Południowej. Przyjechała do nas z tropikalnych i subtropikalnych regionów Afryki i Azji. Dobrze prosperują w świetle jasnym i półcienistym. Liście filodendronów są niezwykle dekoracyjne, posiadają szeroką gamę kształtów i kolorów. Są doskonałymi oczyszczaczami powietrza.

Parametry

Nasz sztuczny filodendron ma wysokość 140 cm , łącznie z doniczką. Składa się z dwóch sztucznych pni, na których znajduje się 12 sztucznych liści, które są nie do odróżnienia od prawdziwych. Dostarczany jest w plastikowej doniczce o średnicy 20,32 cm i powierzchnia podłoża pokryta jest imitacją mchu.

Umiesczenie
 

Sztuczne drzewko Filodendron przeznaczone jest do wnętrz . Wybierając miejsce odpowiadające jego rozmiarom, wprowadzi tropiki wprost do Twojego pokoju . Nadaje się zarówno do wnętrz nowoczesnych, jak i wiejskich. Jest majestatyczny i stanowi górujący punkt w przestrzeni, który nadaje się prawie do wszystkich stylów wnętrz.

Kombinacje

Nasze sztuczne drzewo Filodendron to piękna roślina, która nie potrzebuje towarzysza. Ale jeśli chcemy go łączyć z innymi roślinami, niema żadnych ograniczeń.

Do łączenia polecamy różne rodzaje roślin z rodziny obrazkowatych takich jak: Anthurium, Alokazja czy Kala, z którymi tworzy idealnie harmonijne wnętrze.

Roślina dostarczana jest w plastikowej doniczce, dzięki czemu można ją łatwo umieścić w ozdobnej doniczce. Polecane donice ozdobne można również zamówić u nas osobno.

Parametry

Kod produktu 20048
Wysokość 140 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka tylko wewnętrzna wkładka
Szerokość 65 cm
Średnica wkładki 19.5 cm
Liczba łodyg / łodyg 2 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Długość gałęzi 30 cm
Szerokość liścia 35 cm
Długość liścia 44 cm
Liczba arkuszy 12 ks
Materiał arkusza plastikowy
Kolor pnia/łodygi biały
Kolor oddziału zielony
Kolor liści zielony
Wysokość pnia / łodygi 55 cm

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!