Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczne drzewo Filodendron 140 cm

Zniżka
40 %
Pierwotnie
800 zł
Tylko dziś
479 zł z VAT
389,43 zł bez VAT
30 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres piątek, 26 kwietnia
29,90 zł
Punkty odbioru piątek, 26 kwietnia
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Filodendron to duży rodzaj roślin kwiatowych z rodziny obrazkowatych. Filodendron to roślina ciepłolubna. Poza podstawowym, podziemnym systemem korzeniowym, wiele gatunków filodendronów tworzy powietrzne korzenie podporowe, pojawiające się poniżej węzłów łodygi. Łodyga podtrzymuje liście, kwiaty i owoce, transportuje wodę i substancje rozpuszczone między korzeniami, magazynuje składniki odżywcze i wytwarza nową żywą tkankę.

Budowa morfologiczna liści u roślin z rodzaju filodendron jest bardzo zróżnicowana. Blaszki liściowe, w zależności od gatunku, są równowąskie do lancetowatych, jajowate, eliptyczne, sercowate, strzałkowate, oszczepowate, skrzypcowate, trójdzielne do trójsiecznych, trójlistkowe do pięciolistkowych oraz pierzastozłożone do podwójnie pierzastozłożonych. Łodyga roślin dojrzałych składa się z krótkich, sympodialnie rozgałęziających się segmentów, na których wyrasta pojedynczy katafil i liść właściwy. Jakość Filodendronów polega na tym, że nie mają one jednego typu liści na tej samej roślinie. Zamiast tego mają niedojrzałe liście i liście dorosłe, które się mogą drastycznie od siebie różnić.

Siedlisko
 

W klimacie umiarkowanym można Filodendrony uprawiać na zewnątrz w zacienionych miejscach. Najlepiej rozwijają się na wilgotnych glebach o dużej zawartości substancji organicznych. Jest to roślina pochodząca pierwotnie z lasów deszczowych Ameryki Południowej. Przyjechała do nas z tropikalnych i subtropikalnych regionów Afryki i Azji. Dobrze prosperują w świetle jasnym i półcienistym. Liście filodendronów są niezwykle dekoracyjne, posiadają szeroką gamę kształtów i kolorów. Są doskonałymi oczyszczaczami powietrza.

Parametry

Nasz sztuczny filodendron ma wysokość 140 cm , łącznie z doniczką. Składa się z dwóch sztucznych pni, na których znajduje się 12 sztucznych liści, które są nie do odróżnienia od prawdziwych. Dostarczany jest w plastikowej doniczce o średnicy 20,32 cm i powierzchnia podłoża pokryta jest imitacją mchu.

Umiesczenie
 

Sztuczne drzewko Filodendron przeznaczone jest do wnętrz . Wybierając miejsce odpowiadające jego rozmiarom, wprowadzi tropiki wprost do Twojego pokoju . Nadaje się zarówno do wnętrz nowoczesnych, jak i wiejskich. Jest majestatyczny i stanowi górujący punkt w przestrzeni, który nadaje się prawie do wszystkich stylów wnętrz.

Kombinacje

Nasze sztuczne drzewo Filodendron to piękna roślina, która nie potrzebuje towarzysza. Ale jeśli chcemy go łączyć z innymi roślinami, niema żadnych ograniczeń.

Do łączenia polecamy różne rodzaje roślin z rodziny obrazkowatych takich jak: Anthurium, Alokazja czy Kala, z którymi tworzy idealnie harmonijne wnętrze.

Roślina dostarczana jest w plastikowej doniczce, dzięki czemu można ją łatwo umieścić w ozdobnej doniczce. Polecane donice ozdobne można również zamówić u nas osobno.

Parametry

Kod produktu 20048
Wysokość 140 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka tylko wewnętrzna wkładka
Szerokość 65 cm
Średnica wkładki 19.5 cm
Liczba łodyg / łodyg 2 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Długość gałęzi 30 cm
Szerokość liścia 35 cm
Długość liścia 44 cm
Liczba arkuszy 12 ks
Materiał arkusza plastikowy
Kolor pnia/łodygi biały
Kolor oddziału zielony
Kolor liści zielony
Wysokość pnia / łodygi 55 cm

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!