Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczne drzewo Fikus benjamina zielono-biały 170 cm

Zniżka
9 %
Pierwotnie
590 zł
Tylko dziś
539 zł z VAT
438,21 zł bez VAT
Niedostępne
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Figowiec benjamina lub inaczej Fikus benjamina to gatunek rośliny z rodziny morwowatych (Moraceae). Fikus benjamina to zawsze zielone drzewo ozdobne, które jest jedną z najpopularniejszych roślin doniczkowych. Ma lekko opadające gałęzie i jajowate spiczaste liście. Figowiec to roślina o płytkich korzeniach, liście jest eliptyczne, ostro zakończone, żywozielone, skórzaste, błyszczące, zwisające w dół. W warunkach dzikich roślina osiąga wysokość 15-20 m. Pasuje do jasnego miejsca, ale nie na bezpośrednie światło słoneczne. Różnorodne kolorowe odmiany wymagają więcej światła i umieszczenia w ciepłym miejscu. Fikus benjamina wymaga umiarkowanej wilgotności, światła, braku przeciągów i temperatury co najmniej 10 stopni Celsjusza.

Siedlisko
 

Fikus pochodzi z Azji i Australii , w szczególności z Indii, Dżaby i Bali. Także z północy i południa Australii, Bhutanu, Kambodży, Chin, Filipin, Laosu, Malezji, Nepalu, Nowej Gwinei, Tajlandii, Wietnamu i Pacyfiku. W warunkach naturalnych znajduje się w lasach tropikalnych o średniej wysokości 400-800 m n.p.m. W naturalnym środowisku rozwija się na glebach piaszczystych i wapiennych wzdłuż rzek i strumieni. Jego uprawa jako roślinny ozdobnej rozprzestrzeniła się na cały świat. Jest to roślina ozdobna, która ze względu na atrakcyjny kształt i tolerancję na różne warunki środowiskowe jest wysoko ceniona jako roślina doniczkowa .

Parametry

Nasze sztuczne drzewko Fikus benjamina ma 170 cm wysokości, łącznie z doniczką. Ten sztuczny figowiec jest szczególnie interesujący ze względu na pięć pni z prawdziwego drewna , mocno rozgałęzione brązowe plastikowe gałęzie i wysokiej jakości 465 tekstylnych liści w zielono-białej kombinacji kolorów. Dodajemy go w doniczce o średnicy 17,78 cm na powierzchni z imitacją mchu. Zalecamy umieszczenie go w ozdobnej doniczce .

Umieszczenie
 

Nasz sztuczny Fikus przeznaczony jest do wnętrz . Najlepiej sprawdza się w średnich i dużych przestrzeniach, w których nie będzie przeszkadzał. Może być zastosowany w salonach, jadalniach i holach lub w oranżeriach. Szczególnie wyróżniają się w samotności, ale można je również łączyć z innymi roślinami z naszej oferty.

Kombinacje

Polecamy łączenie Fikusa z różnymi wariantami innych gatunków Fikusa z naszej oferty. Polecane donice ozdobne można zamówić osobno, a można także dobrać odpowiedni materiał wypełniający do nasadzenia oraz hydrożel, który znajdziecie w naszej ofercie. Połączenie z keramzytem lub ozdobnym żwirem to doskonały wybór. Ponieważ ma kolorowe liście, warto wybrać doniczkę ozdobną, zwłaszcza jednokolorową lub z drobnym wzorem. Wybierz z naszej szerokiej oferty.

Parametry

Kod produktu 20086
Wysokość 170 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka tylko wewnętrzna wkładka
Wstaw wysokość 14.5 cm
Średnica wkładki 17.2 cm
Liczba łodyg / łodyg 5 ks
Materiał łodygi / łodygi drewno
Wysokość liścia 9 cm
Szerokość liścia 4.5 cm
Liczba arkuszy 465 ks
Materiał arkusza tekstylia
Kolor pnia/łodygi brązowy
Kolor oddziału brązowy
Wysokość pnia / łodygi 140 cm
Wstaw kolor czarny

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!