Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczna roślina Palicha 160 cm

Zniżka
8 %
Pierwotnie
640 zł
Tylko dziś
589 zł z VAT
478,86 zł bez VAT
4 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres środa, 24 sierpnia
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta środa, 24 sierpnia
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Palicha to delikatna tropikalna jednopienna palma z kilkoma rozgałęzionymi pniami. Istnieje około 13 gatunków pochodzących z Azji, północnej Australii i południowego Pacyfiku. Wiele z nich rośnie na obszarach górskich i jest przystosowanych do ciepłego środowiska śródziemnomorskiego, a także do klimatu subtropikalnego i tropikalnego. Różni się od innych palm specjalnymi liśćmi. Liście w kształcie wachlarza mają kształt trójkąta i są lekko postrzępione na brzegach. Palma Palicha rośnie do średniej wysokości od 6 do 8 metrów i w optymalnym środowisku rośnie w umiarkowanym tempie. Jak każda roślina tropikalna, ta palma wymaga dużej wilgotności i musi być cały czas wilgotna.

Występowanie

Pochodzi z tropikalnych regionów Azji Południowej, a konkretnie z południowo - wschodnich Chin i Indochin, Półwyspu Malajskiego i Filipin. Była również szeroko rozpowszechniona w Australii i na wyspach karaibskich. Palmy są bardzo zróżnicowane, zamieszkują prawie wszystkie typy siedlisk od lasów deszczowych po pustynie. Należą do najbardziej znanych i najczęściej uprawianych roślin.

Parametry

Nasza sztuczna palma Palicha ma wysokość 160 cm , łącznie z plastikową doniczką, w której jest dostarczana. Doniczka ma średnicę 17,78 cm . Powierzchnia sztucznego podłoża pokryta jest imitacją mchu. Posiada 9 zielonych pni o naturalnym zielonym kolorze, które są wykonane z tworzywa sztucznego. Ich dolne części pokryte są naturalnym drewnem. Sztuczne liście w odcieniach naturalnej zieleni są nie do odróżnienia od liści żywej rośliny. Atrakcyjność tej palmy można osiągnąć sadząc ją w ładnej ozdobnej doniczce. W naszej ofercie znajdziesz również duży wybór donic.

Lokalizacja

Palma Palicha nadaje się do wnętrza. Dzięki tej egzotycznej roślinie możemy od razu przywołać atmosferę tropikalnego klimatu w salonie , jadalni . Wiernie imitując żywe drzewo, jest idealnym dodatkiem do biura czy gabinetu lekarskiego – słowem wszędzie tam, gdzie brakuje światła dla żywej rośliny lub tam, gdzie nie ma możliwości regularnej pielęgnacji żywych roślin. Nadaje się do holu wejściowego restauracji lub wellness . Nie powinno jej zabraknąć w każdym nowoczesnym wnętrzu, wygląda dominująco , wnosi do niego harmonię.

Połączenie

Dzięki sztucznej palmie Palicha łatwo podkreślić urodę pomieszczenia, zamaskować niedociągnięcia lub np. podzielić pomieszczenie na strefy. Jego perfekcyjny wygląd będzie wyróżniał się w samej przestrzeni lub polecamy łączyć go z różnymi wariantami sztucznych palm z naszej oferty np. palmami. palma Liwistonia , Daktylowa . Ta palma jest ciekawą alternatywą dla sztucznej Juki i Dracenie . Aby uzyskać kontrast, wybierz kombinację z kwitnącymi sztucznymi roślinami, takimi jak Strelicja lub Bugenwilla . Ostatni punkt jest nie mniej ważny, to wybór odpowiedniej doniczki ozdobnej. Z tą palmą bardzo ładnie komponuje się wyższa doniczka, która doda Paliche elegancji, a także idealnie wpasuje się w Twoje wnętrze. W naszej ofercie znajdziesz również duży wybór donic.

Parametry

Kod produktu 20009
Wysokość 150 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka tylko wewnętrzna wkładka
Wstaw wysokość 15 cm
Średnica wkładki 17.2 cm
Liczba łodyg / łodyg 9 ks
Materiał łodygi / łodygi drewno, plastikowy
Wysokość liścia 15 cm
Szerokość liścia 6 cm
Materiał arkusza plastikowy
Kolor liści zielony

Opinie

5 z 5
5 1x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x
1 ocena