Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczna roślina Monstera 60 cm

Zniżka
14 %
Pierwotnie
220 zł
Tylko dziś
189 zł z VAT
153,66 zł bez VAT
Niedostępne
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Monstera to rzucająca się w oczy Liana, znana głównie z powodu dużych, perforowanych liści. Jednak nie wszystkie gatunki mają takie liście, m.in. Monstera tenuis i inne gatunki mają liście głęboko klapowane (pozornie pierzaste), podczas gdy inne, szczególnie mniejsze gatunki (np. Monstera tuberculata ) mają liście lite i nieperforowane. Najsłynniejszy przedstawiciel rodzaju jest Monstera dziurawa, jej liście są jednocześnie głęboko klapowane i perforowane. Liście młodocianych roślin bardzo różnią się od liści dorosłych u większości gatunków Monster.

Występowanie

Rodzaj Monstera obejmuje około 40 gatunków. Jest szeroko rozpowszechniona wyłącznie w Ameryce tropikalnej od południowego Meksyku po południową Brazylię. Centrum największej różnorodności gatunkowej znajduje się w Ameryce Środkowej w Panamie i Kostaryce, inne mniejsze centra znajdują się w południowym Meksyku i północnej części południowoamerykańskich Andów. Monstera Adansonia to jedyny gatunek z tego rodzaju na Karaibach i u wybrzeży Brazylii.

Parametry

Nasza sztuczna roślina Monstera ma 60 cm wysokości. Dostarczamy ją w plastikowej doniczce o średnicy 17,78 cm , powierzchnia sztucznego podłoża pokryta jest mchem. Łodygi w ilości 5 sztuk są z plastyku i rozgałęziają się na mniejsze, na których znajdują się piękne sztuczne liście w naturalnym ciemnozielonym kolorze, nie do odróżnienia od żywych. Ich liczba to 19 sztuk. Nasza sztuczna Monstera zawiera w środku również podtrzymujący plastikowy pręt w naturalnym ciemnobrązowym kolorze, o średnicy 5 cm i w wysokości 35 cm, mierzonej od powierzchni sztucznego podłoża, w którym jest osadzony pręt.

Umieszczenie

Za pomocą naszej Monstery, która wygląda realistycznie wprowadź do swojego wnętrza odrobinę zieleni. Monstera to idealny sposób na ożywienie wnętrza Twojego domu lub biura . Ożywi każde pomieszczenie i dodaje mu niepowtarzalny urok. Naszej sztucznej Monstery po prostu nie może zabraknąć w żadnym nowoczesnym wnętrzu.

Kombinacje

Nasza Monstera to bardzo realistyczna kopia żywej rośliny. Oczywiście potrafi doskonale wyróżnić się w samotności. Na przykład drzewkowata Szeflera bardzo nadaje się do łączenia z naszą Monsterą, ale nic nie zepsujesz, jeśli ją połączysz z jakąś palmą. Przy takiej kombinacji pamiętaj, że taką kombinacją sobie uprzyjemnisz dom lub środowisko pracy. Istnieje również możliwość jej osadzenia do ozdobnej donicy, która będzie pasować do Twoich mebli lub innych akcesoriów i którą oczywiście możesz wybrać na naszej stronie internetowej.

 

Parametry

Kod produktu 20039
Wysokość 60 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka tylko wewnętrzna wkładka
Wstaw wysokość 15 cm
Średnica wkładki 18 cm
Liczba łodyg / łodyg 1 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Wysokość oddziału 40 cm
Liczba oddziałów 19 ks
Wysokość liścia 20 cm
Szerokość liścia 20 cm
Liczba arkuszy 19 ks
Materiał arkusza plastikowy
Kolor oddziału zielony
Kolor liści zielony
Ochrona przed promieniowaniem UV nie
Wstaw kolor czarny

Opinie

5 z 5
5 1x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x
1 ocena