Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczna palma Hawaje 195 cm

Zniżka
9 %
Pierwotnie
670 zł
Tylko dziś
609 zł z VAT
495,12 zł bez VAT
Niedostępne
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Palma Hawaje to roślina, której rodowód sięga aż Madagaskaru. W naszym regionie widoczny jest jednak przede wszystkim jako klasyczna roślina doniczkowa. Jej łodygi są zwykle zakończone wachlarzowatymi, łukowatymi liśćmi, które ułożone są w przeciwnych kierunkach. Liście mogą osiągnąć długość do 1,2 metra. W swoim naturalnym środowisku może urosnąć do wysokości 15 metrów. Rośnie bardzo wolno i jest łatwa w pielęgnacji. Palma musi być przesadzana co dwa lata. Podczas wegetacji konieczne jest, żeby Palma znajdowała się w dobrze wentylowanym miejscu. Zimą jej nie zaszkodzi jeśli zostanie wystawiona na bezpośrednie, ostre światło słoneczne. Wymaga temperatury powyżej 16 stopni i wyższej wilgotności.

Siedlisko
 

Pochodząca z Malezji palma jest obecnie uprawiana we wszystkich częściach Azji i jest jedną z najpopularniejszych roślin na świecie. Najbardziej jest rozpowszechniona w Tajlandii, Wietnamie, Malezji, Birmie i Sri Lance. Obecnie jest uprawiana w Afryce Wschodniej. Palmy nie są pospolitą rośliną w Europie, gdzie w strefie umiarkowanej, pory roku przeplatają się, wielkie upały i odwrotnie z mroźną zimą. Wynika to głównie z możliwości nadejścia ostrej zimy, kiedy nawet najbardziej odporne gatunki palm mogą zamarznąć i umrzeć.

Parametry

Nasza sztuczna palma hawajska wraz z doniczką ma 195 cm wysokości. Dostarczana jest w plastikowej doniczce o średnicy 20,32 cm i na powierzchni sztucznego podłoża pokryta jest mchem. Składa się z pięciu sztucznych zielonych łodyg i 24 liści, które są wykonane z wysokiej jakości plastiku, ale w dotyku przypominają żywe liście. Liście palmowe bardzo dobrze odwzorowują prawdziwe liście palmowe nie tylko swoim kształtem, ale także naturalnym zielonym kolorem.

Umieszczenie
 

Nasza sztuczna palma Hawaje to piękne drzewo, które idealnie sprawdzi się we wszystkich zakamarkach Twojego domu lub biura . Przeznaczona jest do wnętrz , dla których jest idealnym dodatkiem. Jeśli potrzebujesz roślinę w pomieszczeniu, w którym nie ma wystarczającej ilości światła, sztuczna palma jest właściwym wyborem. Palmy znów zaczynają się pojawiać w nowoczesnych wnętrzach. W przestrzeni prezentuje się dominująco i wprowadzają do niej harmonię. Zawsze będzie wyglądać atrakcyjnie. Najbardziej wyróżnia się w rogu pokoju lub na skraju szafy. Nadaje się do stosowania nawet w bardzo wymagających przestrzeniach wewnętrznych (brak światła, miejsca dla palących). Jest łatwy w obsłudze i zapewnia długą żywotność - wszystko bez konserwacji.

Kombinacje

Palma Hawaje wyróżnia się również pięknie jako samotna. Jeśli Twoim marzeniem jest stworzenie idealnej oazy zieleni, polecamy połączenie różnych palm, lub z innymi odmianami sztucznych drzew z rodziny Araceae takimi jak: Anthurium, Filodendron czy Kala, z którymi razem tworzą harmonijne wnętrze i które można również znaleźć w naszej bogatej ofercie sklepu internetowego. U nas można również osobno zamówić nami polecane donice ozdobne.
 

Parametry

Kod produktu 20012
Wysokość 195 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka tylko wewnętrzna wkładka
Wstaw wysokość 17 cm
Średnica wkładki 20 cm
Liczba łodyg / łodyg 5 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Długość gałęzi 115 cm
Liczba oddziałów 24 ks
Materiał oddziału plastikowy
Długość liścia 115 cm
Materiał arkusza plastikowy
Kolor pnia/łodygi zielony
Kolor oddziału zielony
Kolor liści zielony
Wysokość pnia / łodygi 66 cm
Ochrona przed promieniowaniem UV nie

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!