Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczna palma Daktylowa palma 80 cm

Zniżka
12 %
Pierwotnie
340 zł
Tylko dziś
299 zł z VAT
243,09 zł bez VAT
Niedostępne
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Daktylowiec właściwy jest gatunkiem typowym z rodzaju Palma daktylowa, który zawiera 12-19 dzikich gatunków palm i jest głównym źródłem produkcji komercyjnej. Drzewa osiągają wysokość 30 metrów i mają szorstki pień o średnicy 50 cm. Rosną pojedynczo lub tworzą skupiska z kilkoma szczepami z jednego systemu korzeniowego. Liście złożone mają długość 5 m i są symetrycznie uformowane przez liście o długości 30 cm i szerokości 2 cm. Owoce to daktyle, owalne cylindryczne, o długości od 3 do 7 centymetrów i średnicy około 2,5 cm, w zależności od odmiany od jasnoczerwonego do jasnożółtego koloru. Są bardzo słodkie i po wysuszeniu zawierają około 75% cukru.

Występowanie

Choć dokładne miejsce jego pochodzenia nie jest znane, prawdopodobnie pochodzi z obszaru żyznego półksiężyca, który leży między Egiptem a Mezopotamią. Jego uprawa jest szeroko rozpowszechniona w Afryce Północnej, na Bliskim Wschodzie, w Rogu Afryki (Półwysep Somalijski) i Azji Południowej i jest naturalizowana w wielu tropikalnych i subtropikalnych regionach na całym świecie.

Parametry

Nasza sztuczna palma Daktylowa ma wysokość 80 cm , w tym doniczka. Dostarczana jest w plastikowej doniczce o wymiarach 15,24 cm, powierzchnia podłoża jest pokryta mchem . Pień jest plastikowy, 17 liści jest również wykonanych z wysokiej jakości plastiku, ale wyglądają naturalnie i są przyjemne w dotyku. Palma przeznaczona jest do wnętrz .

Umieszczenie

Jeśli potrzebujesz roślinę do pokoju, w którym nie ma wystarczającej ilości światła, palma daktylowa może być właściwym wyborem. Dzięki naszej sztucznej Palmie Daktylowej możesz uzupełnić swój dom szczególnie tam, gdzie żywe rośliny nie rozwijają się lub gdzie nie można regularnie dbać o żywe rośliny. Ze względu na swój egzotyczny wygląd nadaje się zarówno do użytku domowego, jak i np. do ogrodu zimowego, dużych holi wejściowych i recepcji .

Kombinacje

Szczególnie wyróżniają się jako w samotności, ale można ją również łączyć z innymi roślinami z naszej oferty. Jeśli chcesz stworzyć oazę zieleni, polecamy połączyć ją z różnymi rodzajami palm, z którymi stworzy harmonijne wnętrze i które znajdziesz również w naszej bogatej ofercie sklepu internetowego. Jeśli zainwestowałeś w roślinę, zainwestuj także w doniczkę, w tym przypadku jest to naprawdę uzasadnione.

Polecane donice ozdobne można u nas zamówić osobno. Istnieje również możliwość zamówienia odpowiedniego wypełnienia oraz hydro żelu lub innego materiału wypełniającego, który znajdziesz w naszej ofercie.

Parametry

Kod produktu 20016
Wysokość 80 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka tylko wewnętrzna wkładka
Wstaw wysokość 15 cm
Średnica wkładki 15.6 cm
Liczba łodyg / łodyg 1 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Wysokość oddziału 10 cm
Liczba oddziałów 17 ks
Materiał oddziału plastikowy
Wysokość liścia 12 cm
Szerokość liścia 2 cm
Materiał arkusza plastikowy
Kolor pnia/łodygi brązowy
Kolor oddziału zielony
Kolor liści zielony
Wysokość pnia / łodygi 25 cm
Ochrona przed promieniowaniem UV nie
Wstaw kolor czarny

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!