Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczna roślina Trójskrzyn pstry 55 cm

Zniżka
13 %
Pierwotnie
160 zł
Tylko dziś
139 zł z VAT
113,01 zł bez VAT
34 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres czwartek, 30 marca
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta czwartek, 30 marca
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Trójskrzyn pstry to rodzaj roślin z rodziny wilczomleczowatych. Od XIX wieku, kiedy go do nas przywieziono z dalekiej Malezji czy Indii, roślina ta przeszła tak wiele krzyżowań, że dziś wydaje się, że nikt nie wie, jak wyglądał oryginał. Ale trzeba powiedzieć, że efektem krzyżowań jest atrakcyjna roślina o liściach różnej wielkości, grająca całą gamą kolorów, od brązowego aż do żółtego.

Występowanie

Pochodzi z Indonezji, Malezji, Australii i wysp Zachodniego Pacyfiku. Rośnie w otwartych lasach i krzewach. Nazwa handlowa "kroton" stosowana w odniesieniu do Trójskrzyna pstrego jest niefortunna, bowiem myli się z rodzajem krocień Croton, też z rodziny wilczomleczowatych.

Parametry

Nasz sztuczny Trójskrzyn pstry ma ok. 55 cm wysokości i 40 cm szerokości, razem z doniczką o średnicy 10 cm. W spektrum kolorów od brązowego do żółtego znajduje się 56 pięknych liści. Jest bardzo przyjemna w dotyku, mimo że jest sztuczną rośliną, wykonana jest z bardzo wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Jest dostarczany w małej plastikowej doniczce, która nadaje się do wstawienia w doniczkę dekoracyjną, których szeroką gamę znajdziesz również na naszej stronie internetowej. Uzupełnia go sztuczny mech, który ma bardzo ładny charakter dekoracyjny i nadaje roślinie jeszcze bardziej „żywszego” wyglądu.

Umieszczenie

Trójskrzyn pstry w naszej ofercie jest przeznaczony do wnętrz , jest idealnym dodatkiem do Twojego domu , biura czy przychodni - słowem wszędzie tam, gdzie brakuje światła dla żywej rośliny. Może się doskonale wyróżniać jako roślina wolnostojąca, ponieważ pod względem charakterystycznej kolorystyki będzie znaczącym elementem w Twoim wnętrzu. Jest naprawdę nie do pominięcia i gwarantuje, że przyciągnie uwagę bez względu na to, gdzie zdecydujesz się go umieścić.

Kombinacje

Sztuczna roślina Trójskrzyn pstry może być łatwo i przyjemnie łączony z dowolnym sztucznym Fikusem lub bambusem z naszego szerokiego asortymentu, który znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Świetnie sprawdza się również w połączeniu z roślinami kwitnącymi, z którymi dzięki bogatej kolorystyce ładnie koresponduje. Pięknie pasuje do drewnianej, betonowej lub plastikowej doniczki. Bardziej będzie się wyróżniał w zestawieniu z jednokolorową doniczką, ale wyobraźnia nie ma granic i bez problemu umieścisz go w wielokolorowej doniczce lub pudełku. Na pewno nie zrobisz błąd. Umieszczenie kilku identycznych Trójskrzynów obok siebie również działa bardzo ładnie. Idealna gra kolorów jest naprawdę oszałamiająca.

Parametry

Kod produktu 20052
Wysokość 55 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka tylko wewnętrzna wkładka
Średnica wkładki 9.6 cm
Liczba łodyg / łodyg 3 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Liczba oddziałów 7 ks
Wysokość liścia 17 cm
Szerokość liścia 7 cm
Liczba arkuszy 56 ks
Materiał arkusza plastikowy
Kolor pnia/łodygi brązowy
Kolor oddziału zielony
Kolor liści zielony, żółty zielony, czerwony
Wysokość pnia / łodygi 17 cm
Wstaw kolor czarny

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!