Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczna roślina Szeflera 60 cm

Zniżka
13 %
Pierwotnie
230 zł
Tylko dziś
199 zł z VAT
161,79 zł bez VAT
Niedostępne
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Szeflera drzewkowata to roślina egzotyczna. W swojej ojczyźnie dorasta do dużych rozmiarów i tworzy gęste kwiatostany czerwonych kwiatów. W naszym kraju uprawiana jest jako popularna roślina doniczkowa, która ma smukły, przypominający drzewo wzrost i kwitnie tylko w bardzo wyjątkowych przypadkach. W młodości Szeflera tworzy wyprostowaną łodygę z liśćmi na długich szypułkach, później rozgałęzia się. Liście zbudowane są z owalnych liści o długości 10-15 cm, ułożonych w okrąg na końcu szypułki. Liście z wierzchołka rośliny są zwykle mniejsze niż te, które rosną niżej.

Występowanie

Jej domem jest Australia i Azja Południowo-Wschodnia, gdzie dorasta do wysokości 40 metrów i kwitnie bogatymi czerwonymi kwiatami. Znamy ją bardziej jako atrakcyjną roślinę doniczkową, która kwitnie tylko w wyjątkowych przypadkach. W tropikalnej Ameryce Szeflera rośnie w lasach górskich, podczas gdy na nizinach występuje tylko kilka gatunków. Jest to również charakterystyczny składnik roślinności w górach Wyżyny Gujańskiej, gdzie rośnie szereg endemicznych gatunków, a następnie w siedlisku brazylijskim.

Parametry

Nasza sztuczna roślina Szeflera ma 60 cm wysokości, w tym doniczka. Roślina dostarczana jest w plastikowej doniczce o średnicy 17,78 cm, powierzchnia sztucznego podłoża pokryta jest imitacją mchu. Ta sztuczna roślina ma jedną plastikową łodygę. Naturalnie jasne i ciemnozielone liście, których liczba wynosi 450 sztuk, również wykonane są z plastiku i wyglądają realistycznie.

Umieszczenie

Ta sztuczna roślina Szeflera nadaje się do wnętrz i jest idealnym dodatkiem zarówno do domu , biura, jak i gabinetu - w skrócie wszędzie tam, gdzie nie ma wystarczającej ilości światła dla żywej rośliny. To sztuczne drzewko jest jednym z najpopularniejszych sztucznych drzew w historii, a architekci bardzo chętnie wykorzystują go do uzupełniania przestrzeni w swoich propozycjach projektowych.

Kombinacje

Jeśli chcemy go łączyć z innymi roślinami z naszej oferty, ma uniwersalne zastosowanie. Polecamy łączyć go z różnymi wariantami innych roślin również z gatunku "zawsze zielonego" rodzaju roślin, lub idealnie do niego pasuje np. Drzewo Oliwne lub Drzewo Mango , z którymi stworzy naprawdę doskonałe połączenie. Polecamy posadzenie w odpowiedniej doniczce ozdobnej, która idealnie dopasuje się do kolorystyki Twojego wnętrza. Na naszej stronie internetowej znajdziesz również duży wybór pięknych doniczek.

Parametry

Kod produktu 20055
Wysokość 60 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka tylko wewnętrzna wkładka
Wstaw wysokość 15 cm
Średnica wkładki 20 cm
Liczba łodyg / łodyg 3 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Wysokość oddziału 11 cm
Szerokość liścia 5 cm
Długość liścia 8 cm
Liczba arkuszy 450 ks
Materiał arkusza plastikowy
Kolor pnia/łodygi zielony, brązowy
Kolor oddziału zielony
Kolor liści zielony
Wysokość pnia / łodygi 23 cm
Ochrona przed promieniowaniem UV nie

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!