Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczna palma Kentia 240 cm

1030,50 zł z VAT
Niedostępne
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Sztuczna palma Kentia wykonana jest z kilku zielonych, filigranowych i elastycznych pni wykonanych z tworzywa sztucznego. W dolnej części pnia zastosowano prawą korę palm. Liście tej palmy wykonane są z wysokiej jakości materiału tekstylnego. Każdy liść palmowy ma średnicę około 30-40 cm i jest wyposażony w 14-30 pojedynczych liści palmowych w zależności od wielkości. Poszczególne liście są obrabiane wewnątrz drutem i mogą być bardzo dobrze ukształtowane i wygięte według własnego gustu. Liście są różnej długości, mniejsze liście są nieco jaśniejsze, większe nieco ciemniejsze. Dzięki ilości drobnych detali palma wygląda bardzo naturalnie. Wysokość palmy Kentia wynosi około 240 cm, średnica korony palmy około 110 cm. 12 zielonych pędów z tworzywa sztucznego o różnej długości wyposażonych jest w liście palmowe, które doskonale odwzorowują prawdziwe liście. Liczba liści na dłoni wynosi 216 i wykonane są z wysokiej jakości materiału tekstylnego. Liście zaczynają się około 80 cm od ziemi. W dostawie znajduje się podstawowy czarny plastikowy pojemnik wypełniony betonem i pokryty brązową sztuczną ziemią (W15 cm / DM 15 cm). Polecamy doniczkę o średnicy około 35 - 40 cm. W zależności od producenta roślina dostarczana jest w doniczce ozdobnej lub podstawowej plastikowej doniczce. Polecamy odpowiednie nasadzenia i hydrogranulat lub inny materiał wypełniający.

Parametry

Kod produktu 4712
Wysokość 240 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka tylko wewnętrzna wkładka
Średni 110 cm
Wstaw wysokość 15 cm
Średnica wkładki 15 cm
Wstaw materiał plastikowy
Liczba łodyg / łodyg 12 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Liczba arkuszy 216 ks
Materiał arkusza tekstylia
Kolor pnia/łodygi zielony, brązowy
Kolor liści zielony
Rozpocznij przeglądanie 80 cm
Ochrona przed promieniowaniem UV nie
Kraj pochodzenia Niemcy

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!