Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczna roślina Dracena 167 cm

Zniżka
40 %
Pierwotnie
800 zł
Tylko dziś
479 zł z VAT
389,43 zł bez VAT
29 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres środa, 28 lutego
29,90 zł
Punkty odbioru środa, 28 lutego
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Draceny to drzewa dorastające do wysokości 40 metrów lub mniej więcej przypominają krzewy drzewiaste. Rodzaj obejmuje około 116 gatunków. Większość gatunków ma zazwyczaj typowo pomarańczowe korzenie. Liście są sztywne, siedzące lub ogoniaste, przerywane, lancetowate lub podłużne, całe, gładkie. Liście jest parasolowato wyrastające na wierzchołku pędu. Wonne kwiaty są białe, zielonkawe lub fioletowe. Otwierają się na noc. Mają głęboki 6-dzielny, dzwonkowaty okwiat, 6 pręcików i 1 słupek. Są zielonkawobiałe, nieduże i zebrane w wiechę. Owocem jest kulista, mięsista jagoda zawierająca od 1 do 3 nasion.

Siedlisko
 

Dracena to roślina, która do złudzenia przypomina palmę. Pochodzi z subtropikalnych regionów Afryki i Azji. Interesujące jest to, że niektóre odmiany draceny rosną jako drzewa, a inne jako krzewy. W naszym kraju Dracena jest uprawiana jako roślina doniczkowa i dorasta do wysokości 150 cm. Rozpowszechniona jest głównie w Afryce Subsaharyjskiej i tropikalnej Azji, występuje również w Arabii, Egipcie, Makaronezji, Madagaskarze oraz w mniejszym stopniu w tropikalnej Ameryce, Pacyfiku i Australii.

Parametry

Nasza sztuczna roślina Dracena ma 167 cm wysokości wraz z doniczką. Dostarczana jest w plastikowej doniczce o średnicy 20,32 cm, a powierzchnia podłoża pokryta jest mchem. Posiada 3 łodygi, 37 sztucznych zielonych liści i 2 czerwone kwiaty. Liście wykonane są z wysokiej jakości materiału, w dotyku i dla oka są bardzo realistycznie.

Umieszczenie
 

Sztuczna roślina Dracena przeznaczona jest do użytku wewnętrznego . Jest bardzo wymownym dodatkiem do każdego pomieszczenia, które wypełnia przyjemnym komfortem. Swoim naturalnym pięknem oczywiście odświeży każdy dom , biuro czy oranżerię. Zalecamy jej umieszczenie w widocznym miejscu. Pasuje do niemal każdego stylu wnętrza. Ze względu na to, że Dracena potrzebuje wystarczającej ilości światła, nasza sztuczna roślina sprawdzi się wszędzie tam, gdzie nie możemy jej oświetlić. Zapewnia długą żywotność - wszystko przy zerowych wymaganiach konserwacyjnych.

Kombinacje

Nasza ciekawa Dracena często nie potrzebuje nawet towarzysza. Jest wszechstronnie nadająca się do użytku i można ją kombinować praktycznie z każdą zielenią. Z palmą Areka lub drzewem Figowym wyczaruj piękne zielone tło dla swojego wnętrza. Aby stworzyć idealnego wrażenia, należy wybrać odpowiednią doniczkę. Polecane donice ozdobne można zamówić osobno, jak również inny materiał wypełniający, który znajdziecie w naszej ofercie.

Parametry

Kod produktu 20026
Wysokość 175 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka tylko wewnętrzna wkładka
Szerokość 38 cm
Wstaw wysokość 17 cm
Średnica wkładki 19.8 cm
Liczba łodyg / łodyg 3 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Szerokość liścia 8 cm
Długość liścia 60 cm
Liczba arkuszy 37 ks
Materiał arkusza plastikowy
Szerokość kwiatu 12 cm
Długość kwiatu 24 cm
Liczba kwiatów 2 ks
Kolor pnia/łodygi biały
Kolor liści zielony
Kolor kwiatów czerwony
Liczba kwitnących kwiatów 2 ks
Wysokość pnia / łodygi 80 cm
Materiał kwiatowy tekstylia
Ochrona przed promieniowaniem UV nie
Wstaw kolor czarny

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!