Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Drzewo sztuczne Drzewo oliwne 120 cm

Zniżka
41 %
Pierwotnie
370 zł
Tylko dziś
219 zł z VAT
178,05 zł bez VAT
Niedostępne
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Należy do rodziny oliwek i rodzaju Oliva. Drzewo oliwne to wiecznie zielone drzewo, które osiąga wysokość od 5 do 10 metrów. Pień niski z szarozieloną popękaną korą. Korona jest bogato rozgałęziona, nieregularna, od jajowatej do okrągłej. Liście skórzaste i twarde, eliptyczne do lancetowatych, na spodzie szarozielone, na górnej ciemnozielone. Liście są zimozielone i osiągają długość 8 cm. Kwiaty są małe, pachnące, żółtawobiałe. Owoce są pestkami od mięsistych do jajowatych, które zawierają dużą ilość oleju. Owoce nazywane są oliwkami.

Występowanie

Drzewo oliwne pochodzi z Iranu, skąd rozprzestrzeniło się na Morze Śródziemne. Afryka jest drugim kontynentem, na którym pierwotnie znajdowało się drzewo oliwne, ale dzikie odmiany rosły tutaj w dzisiejszym Egipcie i Etiopii. Dziś jest szeroko rozpowszechniony w wielu miejscach - w basenie Morza Śródziemnego, Afryce, Ameryce Środkowej i Południowej, zwłaszcza w Meksyku i Peru. Dzikie odmiany występują w lasach dębowych. Jest rośliną ciepłolubną, często spotykaną na glebach zakamienionych i suchych. Rośnie bardzo powoli i osiąga bardzo starość.

Parametry

Nasze sztuczne drzewko oliwne ma 120 cm wysokości, łącznie z plastikową wkładką, w której jest dostarczane, a jego średnica to 15,13 cm. Kufer w kolorze zielono-szarym, wykonany z tworzywa sztucznego. Na 11 gałązkach wysokiej jakości tekstylne liście oliwne, a także prawdziwe liście oliwne są reprodukowane w górnej części w kolorze ciemnozielonym, a w dolnej części w jasnozielonym odcieniu. Należy podkreślić szczegółowy rozmiar i relief arkusza. Owoce oliwne na drzewie są czarne. Dzięki wielu drobnym detalom i wysokiej jakości wykonania drzewko jest idealną repliką krzewu oliwnego.

Lokalizacja

Drzewko oliwne stało się nowym trendem w modzie ze względu na swoje delikatnie wybarwione liście, które pięknie uzupełnią każde wnętrze. Nadaje się do każdego pomieszczenia, zarówno w domu, jak i lokalu użytkowym. To drzewo jest jednym z najpopularniejszych drzew w historii. Ponadto nie wymaga konserwacji i posłuży przez lata.

Połączenie

Sztuczne drzewo Drzewo oliwne doskonale komponuje się z każdą rośliną lub drzewem. Na pewno nie zrobisz kroku obok niego, jeśli wybierzesz na jego towarzysza sztucznego Fikusa, Šeflera lub Dracenę. Za pomocą kombinacji kolorów możesz stworzyć przyjemne otoczenie lub spokojną atmosferę. Spośród roślin kwitnących, na przykład Lopatkovec i Strelice doskonale pasują do Olivovníka. Równie ważny jest wybór odpowiedniej doniczki. Dzięki niewielkiej wysokości z łatwością wybierzesz wysoką doniczkę. Wszystkie wymienione produkty znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Parametry

Kod produktu 20096
Wysokość 110 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka tylko wewnętrzna wkładka
Wstaw wysokość 13 cm
Średnica wkładki 15.13 cm
Liczba łodyg / łodyg 1 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Liczba arkuszy 330 ks
Kolor oddziału zielony
Kolor liści zielony
Ochrona przed promieniowaniem UV nie

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!